MoDaCo.pl

Pełna wersja: [WM6.1] SAID2/SAID1 - Skompresowany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(02-09-2010, 08:42 AM)marcinb24 napisał(a): [ -> ]Dzięki Okti, a jeszcze mam pytanie, czy kompresja może wpłynąć na wydajność pracy systemu? Logicznie jeżeli procek musi nonstop obsługiwać mocniejszą kompresję to chyba to spowalnia trochę system?

nie
czy jest ktoś na forum kto ma ten rom u siebie i mógłby powiedzieć mi ile jest wolnego ramu po wyłączeniu dialera samsunga ?
pewnie o ok 8-10MB więcej niż na screenie... a po wyłączeniu Widgeta Online jeszcze o 1-2 MB Smile
no to czyli zejdzie do około 30 Wink świetnie może go kiedyś przetestuję Smile
Po teście omni z SAID1 i SAID1skompresowane, w porównaniu startu aplikacji aparatu widać że jednak SAID1 jest o 1 sekundę szybszy niż skompresowany (na 3 sek. staru aplikacji) dodam że telefon z SAID1 nie był formatowany od miesiąca a drugi ze skompresowanym był dopiero co po flashowaniu.
Ja tego nie zauważyłem ale skoro tak piszesz to tak musi być Smile
Dzięki za ten ROM - wszystko działa jak należy, a dodatkowe miejsce pozwala na bezproblemową instalację np. Manilli 1.2. Przydałaby się jeszcze wersja tego ROMu z wgotowanym Flash Lite 3.1 (i bez Samsung Widget bo z Flash Light 3.1 chyba się nie lubią...), gdyż ręczne doinstalowywanie Flash Light 3.1 nic nie daje (Samsung Widget przestaje działać ale nowy Flash w przeglądarkach i tak nie działa... a zależy mi na zestawie Opera + Flash...).
pozdrawiam!
Wgrywając tego roma, wgrał mi się boot i pda a przy csc wyskoczył checksum error (instalacja z pliku exe). Telefon działa normalnie tylko nie ma Samsung Online Wigdets oraz Samsung Widgets i wolnego miejsca na urządzeniu miałem około 120MB. Wgrałem go jeszcze raz po ówczesnej reinstalce sterów samsunga i wgrał się już normalnie. Ale stwierdziłem jednak że widgety samsunga to lipa i mam pytanie czy jak rozwalę tego roma executerem i wgram samego boota i pda bez csc to czy nie uwalę OMNI?
Z pierwszego doświadczenia wynika że nic się nie powinno stać, ale wolę zapytać ekspertów.
nic się nie stanie
wystarczy wgrać samo PDA.bin
ale moim zdaniem i tak widgety będą
Ja miałem ten romik jakiś czas i powiem, że najbardziej muli włączanie aparatu.
Stron: 1 2 3 4 5