MoDaCo.pl

Pełna wersja: ZTE Blade i jego noszenie w kaburze.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam zwyczaj nosić telefony w kaburach na pasie.
Noszenie telefonów po kieszeniach czy w plecakach nie wchodzi w grę.
Stąd moje pytanie czy ZTE Blade można nosić w kaburze nie narażając się na przypadkowe włączenie jakichś jego funkcji.
Chodzi mi konkretnie o te przyciski na froncie urządzenia. W niektórych telefonach pomimo blokady "klawiatury" dłuższe przytrzymanie wciśniętego przycisku np. czerwonej słuchawki powoduje wyłączenie telefonu pomimo takiej blokady.
Czy w ZTE będę na tego typu sytuacje narażony? Jeśli tak to czy jest możliwość zmian w oprogramowaniu tak by temu zapobiec?
Nie masz się czym przejmować, możesz sobie ustawić wzór blokady (rysujesz na ekranie wzorek) i nie ma bata żeby sie odblokował.
Blade wybudza się wyłącznie klawiszem power on/off który znajduje się na górze telefonu także nie masz się o co martwić.
A dziękuję za odpowiedź. Bardzo pomocna w podjęciu decyzji.
Pamiętaj jednak,że obudowa bladea nie jest odporna na kabury i się wyciera.
Wszystko zależy od wykonania kabury i jak się ogólnie obchodzisz z telefonem. Ja używam kabury kupionej w MM za 25zł od ponad miesiąca, poprzednio ta sama kabura była używana ponad 1,5 roku z Omnią i nie mam żadnych śladów na obudowie. Nie zalecane podobno są jedynie te z magnesem (ponoć źle działa na czujnik ruchu i bateria krócej trzyma) choć wygodne choćby z racji tego iż rzep się zużywa i mniej po dłuższym czasie trzyma.