MoDaCo.pl

Pełna wersja: Swype, SlideIT, ShapeWriter!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://www.youtube.com/watch?v=pTooBnKAd...re=related
filmik pokazujący swype w porównaniu z iphonową klawiaturką. Tak tak wiem, ze ten na iphonie piszę jakby mu się nie chciało ; ))

jakiś czas temu było o tym głośno, ale na naszym forum nie było jeszcze dyskusji o tych klawiaturkach Smile Podobno jest już polski Swype jednak będzie dopiero jak wyjdzie w nowych polskich samsungach, a konkretniej w Galaxy i9000. Sam wytestowałem wszystkie trzy i mam mieszane uczucia Smile według mnie najsłabsza jest ShapeWriter jednak jej używam bo.. bo jako jedyna ma polski słownik Smile SlideIT ma też ponoć polski język, ale schrzanili skina klawiaturki i są polskie literki, przyciski wąskie i szeroko od siebie :\ no i zostaje swype, też świetny, jednak nauczenie go polskich słów może być toporne.. więc zostaje poczekać aż wycieknie polski język Smile a tymczasem ćwicze na shapewriter Big Grin a jak reszta uzytkowników? Używacie? Nie używacie? Przebajerowane? Czy nie słyszeliście jeszcze o tym? Smile a może ktoś ma info na temat polskiego słownika do swype już..

Pozdro!
dalbys jakis pliczek do zassania, jakis zalacznik Tongue czy cus, wiesz gdzie to juz jest Tongue a szukac sie nie chce tak szczerze Big Grin bo ciekawe to jest naprawde Smile i warte uwagi Smile