W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zgasla i nie reaguje

zgasla i nie reaguje
jak w temacie omnia mojego znajomego zgasła i nie reaguje wo gule na nic nawet jak podłączał ja pod ładowarkę to nie świeci dioda od ładowania zero oznak życia na początku myślałem ze to wina ładowarki samochodowej ze bateria się rozładowała i nie reaguje przez to wo gule ale ładowarka jest ok samochodowa i sieciowa
i jeszcze pytanie jak odda ja do serwisu na gwarancje to będzie problem z romem od Ryrzego
Podłącz pod ładowarkę i zostaw na chwilkę jak nie pomoże to zmień baterię jak masz inną i sprawdź czy się włączy. Przeczyść styki od baterii i w telefonie.
Komputer wogóle wykrywa pocketa? Na gwarancję to lepiej mieć rom samsunga bo mogą być kłopoty.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

oto chodzi ze to jest nówka ma 2 tygodnie telefon i kicha telefon przyjdzie w moje ręce za jakiś tydzień bo jak pisałem to mojego znajomego a on jest kierowca trucka i wyśle mi go poczta to co opisałem to wszystko co mu moglem pomóc przez telefon ap ropo pc nie widzi do wo gule jest to dla mnie dziwne bo nowy i by się zjeba.........
ogólnie to chciałem się dowiedzieć co mogę sam sprawdzić nim na serwis odda
jeszcze myslalem ze z bateria cos nie tak ale to już sprawdzę jak będzie tel u mnie pozdrawiam i czekam na wasze sugestie
witam mam już ten telefon na innej baterii również nie włącza się przez to pc nie widzi go , dioda od lądowania również nie daje oznak życia poczytałem troszkę w sieci i są 2 wyjścia albo uwalony bootloader albo uwalona płyta główna i pytanie do Ryrzy czy jak jest uwalona płyta główna to czy w serwisie się zczaja ze jest twój rom i odnośnie do bootloader jak jest uwalony to czy szczają się
zauważą to dopiero po naprawieniu do stanu aż się włączy.... jak to bootloader (w co wątpie bo nie padłby tak poprostu bez ingerencji w oprogramowanie)
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Cześć, miałem identyczną sytuację z telefonem, oddałem do serwisu samsunga - diagnoza wymiana modułu zasilania. Telefon miał 14 dni. Naprawili w ramach gwarancji. Rom był oryginalny z plusa. Po powrocie z serwisu odkryłem iż obudowa jest nacięta w dwóch miejscach i sklejona. Telefon wysłałem ponownie żądając obudowy w stanie nienaruszonym. Czekam na info z serwisu.
witam telefon wrócił z serwisu i jest ok nic nie reperowali w usterce napisali zmiana oprogramowania i ze telefon poddali testom zasięg GSM ok itp ... ap ropo romu ryrzego nikt się nie skapną zrobili w ramach gwarancji pozdrawiam i dziękuje można zamknąć temat
No to się cieszymy Wink

Zamykam
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości