W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zegar na górnym pasku

zegar na górnym pasku
Witam Smile
W jaki sposób można usunąć ikonę zegara na górnym pasku w lewym rogu.
Rom który mam zainstalowany to I8000NXXJH2
w innych romach można było to zrobić Ustawienia>System>Zegar i alarmy>Więcej i odhaczam; Wyświetl zegar na pasku a w tym romie nie mogę znaleźć tej opcji
Jest jeszcze opcja programem SkTools/ Modyfikacje systemu/Tuningowanie systemu - Data i czas na górnej belce po którym mi znika ikona baterii oraz siła sygnału

A teraz po zmianie romu na [WM6.5.3][HTC Sense 2.5.2019 v2][23138][PL] - by Ryrzy dalej mam ten zegar na górnej belce Sad
proszę o pomoc może jest możliwość wyłączenia zegara w rejestrze lub w inny sposób
pozdrawiam rycho71
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Hehe niestety kolego pytałem się już wczesniej kucharzy przy pierwszym romie dolno belkowym i niestety jak narazie nie ma sposobu na to cudo a mnie tez on denerwuje bo mam Sense i no dublowanie zegarka to paranoja no ale co zrobic. Pozdrawiam.
Odpowiedz Opera Windows 7
Cytat:Hehe niestety kolego pytałem się już wczesniej kucharzy przy pierwszym romie dolno belkowym i niestety jak narazie nie ma sposobu na to cudo a mnie tez on denerwuje bo mam Sense i no dublowanie zegarka to paranoja no ale co zrobic. Pozdrawiam.
właśnie chodzi o ten podwójny zegar kiepsko to wygląda poczekamy może ktoś rozwiąże ten problemHuh
A co wam to przeszkadza? Ważne, że widać ile jest baterii (w wm 6.5 było albo bateria, albo zegarek), a zresztą przydaję się ten zegarek, jak chcesz szybko zobaczyć godzinę, a masz włączony np. odtwarzacz multimedialny.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości