W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wgrywanie hspl i porażka

wgrywanie HSPL i porażka
Panowie, chciałem wgrać nowy rom i wedle instrukcji coś mi nie wychodzi. Wgrywając HSPL.exe wyskakuje mi komunikat tak jak na screenie. Nie wiem czy coś jeszcze muszę odblokować

[Obrazek: b819ae9eed817fb5med.jpg]
Odpowiedz Firefox Windows 7
Masz wszystkie sterownki dobrze zainstalowane?
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

nie wiem , od dzisiaj jestem użytkownikiem HTC HD2 a do tej pory miałem Omnię I8000
Patrząc na screena to nie masz komunikacji między kompem a pda, jaki masz system, x32 czy x64?

no to skoro jesteś nowy to uważaj bo będziesz miał cegiełkę robiąc takie manewry bezmyślnie... coraz więcej takich Leo na allegro z ubitym hspl
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
(12-13-2010, 10:15 PM)pHarel napisał(a): Patrząc na screena to nie masz komunikacji między kompem a pda, jaki masz system, x32 czy x64?

x32
P.S A może wina stoi po stronie sterownika, jest zainstalowana wersja: 6.1.6965.0 data 2007-05-31
Spróbuj po prostu jeszcze raz Smile wgrywasz HSPL czy HSPL2? Jaki masz SPL?

Edit:
Jednak nie wgrywaj drugi raz Smile Podaj jaki masz ROM bo wygląda mi to na to, że już masz wgrane HSPL. HSPL wgrywa się tylko jeden raz Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Już sobie poradziłem, jednak był już wgrywany custom ROM więc jedynie wkleiłem interesujący mnie ROM na kartę pamięci i wszystko poszło jak po maśle. Zalecane jest wyczyścić telefon task29 tylko podłączając telefon pod kabel USB i nie potrafiłem wyczyścić bo wyskakiwał jakiś błąd połączenia.
(12-18-2010, 07:17 AM)Pablo napisał(a): Spróbuj po prostu jeszcze raz Smile wgrywasz HSPL czy HSPL2? Jaki masz SPL?

Edit:
Jednak nie wgrywaj drugi raz Smile Podaj jaki masz ROM bo wygląda mi to na to, że już masz wgrane HSPL. HSPL wgrywa się tylko jeden raz Smile

Wgrywając parę razy SPL'a możesz możesz uwalić tel. sprawdzone przez parę osób Tongue
A jak chcesz sprawdzić SPL'a to włączasz boota i masz wszystko napisane.

(12-18-2010, 12:23 PM)pHarel napisał(a):
(12-18-2010, 07:17 AM)Pablo napisał(a): Spróbuj po prostu jeszcze raz Smile wgrywasz HSPL czy HSPL2? Jaki masz SPL?

Edit:

Wgrywając parę razy SPL'a możesz możesz uwalić tel. sprawdzone przez parę osób Tongue
A jak chcesz sprawdzić SPL'a to włączasz boota i masz wszystko napisane.

Ja o tym wiem Smile Nie wiedziałem po prostu czy on ma już HSPL. Myślałem, że nie ma i ze mu się nie wgrał dlatego poradziłem żeby spróbował jeszcze raz Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości