W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
w niektórych miejscach dotyk na wyświetlaczu nie działa

w niektórych miejscach dotyk na wyświetlaczu nie działa
Witam, tak jak w temacie w niektórych miejscach dotyk na wyświetlaczu nie działa. Nie wiem czemu ale zauważyłem od jakiegoś czasu że dotyk trochę gorzej działa. A w szczególności w jednym obszarze. miał już ktoś kiedyś tak. Bo nie wiem czy oddać to na gwarancję. Wydaje mi się że nie jest to wina oprogramowania bo dzieje się to zawsze w tym samym miejscu.
Odpowiedz
Sprawdź datę produkcji, jeśli przed styczniem 2009, to była cała seria wadliwych dotyków. Dodatkowo jak masz na gwarancji, to nawet bym się nie zastanawiał. Ja pomimo że już niby z tej dobrej serii mam, oddałem, bo jakieś 1,5 do 2 mm odchylenia miałem w górnej części ekranu i wymienili bez problemu.

Jeśli się zdecydujesz, to pamiętaj, że należy oddać z oryginalnym ROM-em Big Grin
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
A jak sprawdzić datę produkcji?

Znalazłem w google może komuś się przyda
*#0206*8376263# data produkcji omni to RFCalDate

moja data to 2009.10.07 ale tak oddam na gwarancję
Odpowiedz
ty się ciesz ze tylko 2 mm, popatrz jak u mnie Big Grin z centymetr jak nic, filmik cieńki bo nagrany se k750i wiec bez cudów ale oddaje sedno sprawy.

http://www.youtube.com/watch?v=gTxOllPYME4
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz
u mnie już był na wymianie gwarancyjnej i po wymianie wyświetlacza i dotyku znowu ten sam problem . Wyświetlacz ma przebarwienia ,drażni to na jasnym tle ,a dotyk rozjechał się już dość mocno . Czyli kolejna wymiana gwarancyjna mnie czeka .
Odpowiedz
u mnie takze mialem juz wymieniana wartwe dotykową i lcd, poki co lcd jest w porządku, juz ta niebieskawa plama nie wyskoczyla, ale dotyk zas padl.
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz
co zgłosiliście podczas oddawania fona na gwarancję?
Odpowiedz
RFCalDate to chyba nie data produkcji omni tylko data ostatniego pobytu w serwisie przed lub po sprzedaży. Posiadam omnie 1,5 roku a data produkcji według tej tezy to 17.03.2009 Jakoś w tym okresie ją uwaliłem i była oddana na gwarancji więc by się zgadzało. Panel dotykowy wymieniłem sam na używany nieoryginalny za 20 zł i działa wybornie. Polecam
Odpowiedz
Witam.

Ja u siebie po wpisaniu tego kodu mam datę: 2008.10.13 i też mam pewne problemy z dotykiem, jednak troszkę inne niż te co opisujecie. U mnie dotyk działa super albo szaleje (reaguje w zupełnie innych miejscach niż dotykam, czasem nawet o kilka cm.). Jednak jak u mnie zaczyna "szaleć dotyk" to wystarczy że po dotykam touchpad (ten czarny guzik dotykowy) i dotyk na ekranie wraca do sprawności.

Coś mi się wydaje, że te problemy z dotykiem są powodowane tym touche padem. Na co może wskazywać, że Samsung wycofał się już z tego patentu w kolejnych ewolucjach Omni. Jednak jako użytkownik Omni chciałbym się mylić Big Grin i liczę tu na jakieś podpowiedzi z waszej strony, być może jako nowy szczęśliwy posiadacz Omni o czymś nie wiem.

Jeśli to istotne to zauważyłem, że moja omnia na romie WM6,5 NORMAL by Ryrzy działa troszkę wolniej jednak ekran zacina się sporadycznie i tylko jak już wspominałem wystarczy "pogłaskać" pad i zaczyna działać OK. Jak wgrałem oryginalny rom Omni to wg mnie dotyk chodził najlepiej. Praktycznie zero zacięć jednak sytuacja z padem działa odwrotnie, czyli jak się go nie dotyka to ekran działa super, natomiast jak tylko się nim coś porusza to zaczyna się gehenna z dotykiem i najlepiej uruchomić od nowa Omnie.

Tak hurtem zapytam, dlaczego po wgraniu orginalnego nie brandowego romu załączył się simlock?
IT'S ALL ABOUT THE MUSIC
Odpowiedz
bo miałeś go ściągany poprzez patchowanie programem/boxem serwisowym UST Pro 2 lub NsPro (pewnie miałeś radio takie lub takie), ta poporstu ściągały locka te boxy. teraz się to wszystko robi kodem permanentnie Smile

Co do digitizerów, zamiast się nad nimi zastanawiać oddajcie telefony do gwarancji puki ją jeszcze macie.... te max 2 tygodnie wytrzymacie bez pda a różnica będzie kolosalna.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości