W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ustawienia gps

ustawienia gps
witam mam pytanie co do optymalnego ustawienia gps zarowno w telefonie jak i programie automapa
Odpowiedz
Witam, ja mam tak: w urządzeniu (i8000); port programu COM7, port urządzenia COM9, baud rate 9600; w programie AutoMapa jest tak: port programu COM7, rate 57600 - ze zaktualizowanym XTRA pozycje łapie w 10-12 sekund. Sprawdzane na wersjach AutoMapy 5.5.3 oraz 6.2.0.
Odpowiedz
zrtobilem tak jak masz ale bez extra i naprawde szybciej lapie teraz fixa dzieki
Odpowiedz
Dobra, tylko napisz czy te 10 sekund to na łące, czy w gęsto zabudowanym, dużym mieście.
Odpowiedz
W mieście, co prawda stałem między budynkami 3-4 piętrowymi mając znaczny obszar czystego nieba nad głową. Pierwsze złapanie fix'a trwa ok 2min, później jak napisałem 10-12 sek. Siedząc w firmie kombinowałem z różnymi ustawieniami, następnie wychodziłem przed budynek by sprawdzić działanie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości