W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tuner dvb t

tuner dvb-t
Witam czy jest moze jakis tuner dvb t który można wpiąć do usb tabletu presigio i bedzie działał ?
Odpowiedz
tak, kompilowałem moduły dla tunerów na chipie it913x. Tuner działa ale problemy z dekodowaniem obrazu są, na np s3 samsungu bez problemu odtwarzałem materiał, a tab sobie srednio radził, mocna pixeloza... problem z dekodowaniem.
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
tutaj masz temat, już był przerabiany ten temat:

http://www.modaco.pl/Thread-pmp-5870c-dvbt

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
To lipa, chyba narazie sobie odpuszcze zakup tunera
Odpowiedz
Niestety

Wysłane z mojego PMP5870C przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(03-22-2014, 01:14 AM)miki126bis napisał(a): Niestety

Wysłane z mojego PMP5870C przy użyciu Tapatalka

Odgrzewam temat znalazlem aplikacje która obsługuje tuner USB media tech na it 9135.  Bez root ani kompilowania sterów a nazywa się padtv hd wersja 2.0.9.nowsza wersja z Play Store już nie wspiera.Jak pokazały testy działa z tabem i s3 oraz HTC 820 .Teorię o zaslabym dosilaniu tunera przez micro uznaje za nieprawdziwą ,gdyż odbiór miałem dobry bez pixel o ile uzyskałem dobry zasięg
Odpowiedz
faktycznie apka widzi tuner, ale po skanowaniu już jest komunikat No Device Smile a faktycznie jakieś kanały znajduje, tylko potem już lipa Smile

Odpowiedz
(03-30-2016, 06:15 PM)Ryrzy napisał(a): faktycznie apka widzi tuner, ale po skanowaniu już jest komunikat No Device Smile a faktycznie jakieś kanały znajduje, tylko potem już lipa Smile

Dziwne iu mnie działa i to z twoim romem
Odpowiedz
aa przepraszam, na 2.0.9 faktycznie to działa.
mea culpa

Odpowiedz
(03-30-2016, 06:32 PM)Ryrzy napisał(a): aa przepraszam, na 2.0.9 faktycznie to działa.
mea culpa

Drodzy koledzy  padhd tv wersja 2.1.7.7 znowu działa z tunerem ite 9135 Proszę zróbcie kopie apki Ta wersja dziala na antku 6 Pobrana ze sklepu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości