W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
telefon który sam wysyła sms

telefon który sam wysyła sms...
Witam,

mam taki problem, zauważyłem ostatnio że ubywa mi kasa na kącie... dzieje się to od 2 miesięcy jak sprawdziłem bilingi, ale jednego czy 2 esków w ciągu dnia można nie zauważyć ale jak kasa stopniała trzy razy na koncie to już jest widoczne...

poprzedni właściciel o2 miał chyba numer w play... i od czasu kiedy mam tego fona, o2 sama sobie wysyła eski na jakiś numer play... sam mam w orange, a włożyłem jeszcze kartę plusa i o dziwo dalej jest to samo, więc to nie wina sieci... między czasie telefon był formatowany przywracane ustawienia fabryczne, kilka razy zmieniany soft itp itp itp....

i teraz o co chodzi? bo bez sensu tak tracić kasę niezależnie od tego jaką kartę się tam włoży....

czy jest jakaś opcja że po imei ktoś coś ustawił żeby konkretnie ten telefon coś robił ?

z góry dzięki za odpowiedź...
Odpowiedz
Pewnie masz włączony Mobile Tracker, który wysyła smsy do poprzedniego właściciela. Zajrzyj do ustawień zabezpieczeń i poszukaj Mobile Trackera.

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
a jak to wyłączyć ? na wstępie chce jakieś hasło....
Odpowiedz
to haslo powinien znac poprzedni wlascicie... bo jak go nie znacie to beda jaja... jako tako nie da sie go wylaczyc Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
no jest z tym problem.... tylko z tego co czytam to tel wysyła sms wtedy gdy tel loguje się do sieci.... a on potrafi w godzinę ich wysłać parę....

z bilingu mam niby numer gdzie tel wysyła eski no ale dodzwonić się tam nie można... ciągle zajęte..
Odpowiedz
bez tego hasla nic nie zrobisz... mozesz sprawdzic 0000 1234 ale nie wpisuj za duzo bo zablokujesz... lepiej kontaktowac sie z poprzednim wlascicielem i bedziesz mial spokoj

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
z poprzednim właścicielem zupełny brak kontaktu.... na numer gdzie eski wysyłane dodzwonić się też nie można...

no ale telefon był w serwisie, ale jak to na mojego pecha przystało po 2 tygodniach technik stwierdził że nie można zmienić oprogramowania w telefonie bo jakiś błąd wyskakuje i stwierdził że przywrócenie ustawień fabrycznych załatwi sprawę Wink a jak nie to tylko warszawka....

no to wkurzony wróciłem do domu i co nie co poszperałem po zagranicznych forach bo ktoś na pewno musiał mieć ten problem jeszcze Wink

i fakt faktem, wszystko co jest dostępne na modaco.pl wystarczyło do usunięcia problemu.... erase nv pda w octanie + 4 pliki softu i po kłopocie... Wink
Odpowiedz
uuu no to powiem Ci ześ boss ze to rozwiazałeś Smile napisz tu koledze rozwiazanie :

http://www.modaco.pl/Thread-forget-mmy-password

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości