W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tablet mie widzi pamięci wewnętrznej

tablet mie widzi pamięci wewnętrznej
Pomoże ktoś? Tablet prestigio nie widzi pamieci wewnetrznej poprzez recovery oraz program es file explorer. W ustawienia gdy klikne wszystko jest widoczne nawet karta micro sd. Czyli jednak nie jest uszkodona ani pamięć wewnętrzna jak i karta micro SD może to problem yody 4.0? Kilka dni pisałem,że nie jestem w stanie zrobič recovery, zrobiłem ale na kartę SD która niby jest uszkodzona. Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne ale nic to nie dało Prosze Państwa o pomoc, tablet nie spadł ni nic się z nim nie działo. Wszystko zaczęło się od chęci zmiany recovery na TWRP i ponownego zainstalowania CWM bo TWRP nie przypadło mi do gustu.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
A tak ciężko poszukać? Zakladasz za każdym razem nowy temat, jest ich juz kilka a każdy dotyczy tego samego !!
Wgrywasz stock ROM cały a potem przywracasz ustawienia fabryczne z menu ustawienia z zaznaczoną opcją formatowanie pamięci ot cała filozofia

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(11-20-2014, 07:57 AM)Ryrzy napisał(a): A tak ciężko poszukać? Zakladasz za każdym razem nowy temat, jest ich juz kilka a każdy dotyczy tego samego !!
Wgrywasz stock ROM cały a potem przywracasz ustawienia fabryczne z menu ustawienia z zaznaczoną opcją formatowanie pamięci ot cała filozofia

Wysłane z mojego LG-D802
Po pierwsze dziękuje,po drugie przesadzasz bo nie pisze takich samych tematów
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości