W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tablet do 500zł

tablet do 500zł
Poszukuje najlepszy tablet do 500zł przede wszystkim z HDMI.
Jakie macie propozycje ? Myślałem nad Prestigio MulitPad 7.0 Pro Duo i nad Kiano Fly 10.1 Duo
Może macie inne propozycje. Tablet może być 7 lub 10 calowy.
Odpowiedz
nie wiem jak w Pro duo, ale w ultra Duo wiraznie tablet i obraz na ekranie tv zwalnia przy uzywaniu hdmi...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ty potrzebujesz tableta tylko ze względu na HDMI? Znaczy... potrzebujesz tylko wyświetlać na TV czy planujesz używać to urządzenie również jako tablet?
Jeśli potrzebujesz go np. tylko do filmów to może lepszym rozwiązaniem będzie jakiś androidowy dongiel TV... Tym bardziej, że dongle nie mają problemu z materiałem 1080p a tablety czasami mogą się burzyć przy takiej jakości. Smile
<p><br></p>
Odpowiedz
Napisałem że chcę kupić najlepszy tablet do 500zł czyli jak polecacie najlepszy tablet do 500zł może mieć HDMI. Czekam na propozycje
Odpowiedz
No dobra, dobra... Czasami userzy nie do końca są świadomi co do czego mogą wykorzystać i jadą generaliami po najmniejszej linii oporu. Dlatego zapytałem jak chcesz tego używać bo sugerowałem się parciem na HDMI, które wiadomo do czego służy. Smile Nie cza się unosić Big Grin
<p><br></p>
Odpowiedz
jeżeli w jakiś sposób Cię uraziłem to przepraszam.
Czekam na jakieś propozycje odnośnie tableta Smile
Odpowiedz
Może lekko przekraczający cenowo ale za to 4jajkowy http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-mu...bhtml#opis
Dość wydajne są rockczipy w tej wersji no i wyświetlacz niby ips.
.

Odpowiedz
(12-21-2013, 04:56 PM)Lewy930 napisał(a): jeżeli w jakiś sposób Cię uraziłem to przepraszam.

Nie no, spoko. Bynajmniej Smile

Enyłej... może byś napisał coś więcej niż tylko konieczność posiadania HDMI. Np. do czego będziesz go wykorzystywał etc. Będzie łatwiej sam sprzęt dopasować do tych zastosowań - chińczyk chińczykowi niekoniecznie musi być równy pod każdym względem. Smile
<p><br></p>
Odpowiedz
Tablet będzie służył do internetu, oglądanie filmów online a także tych filmów z karty SD avi itp. Chciałbym też aby chodziła ipla i tvn player. W gry raczej nie gram czasem z nudów ściągne jakąś pierwszą lepszą. Mam teraz smartfon Samsung galaxy ace 2 i robie na nim te rzeczy które opisałem wyżej tylko jest dla mnie ekran za mały i chcę mieć tablet
Odpowiedz
Wymagań nie masz jakichś hiper wypasionych czyli, tak w teorii, to każdy tablecik będzie dobry - o ile posiada HDMI i obsługę SD, których potrzebujesz.
Jedyną kwestią, która może mieć dla Ciebie znaczenie to sprawa, którą poruszył Ryrzy - z resztą rzeczy przeciętny tablet spokojnie sobie poradzi. Smile
<p><br></p>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości