W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
szukam polskiego romu spolszczenia do htc touch hd

szukam polskiego romu/ spolszczenia do htc touch hd
Jak w temacie, szukam spolszenia (mam wm 6.1), albo polskiego romu do htc touch hd, HardSPL mam 1.54 (nie 1.56)

Potrzebuje telefonu po Polsku, a w tej chwili mam po niemiecku i nic nie rozumiem.

Byłem na stronie sunnysoft, spolszczenie nie działa, pewnie dla tego że moje pn jest takie PN: 99HHC047-00
Chciałem z tamtąd ściągnąć rum, i tak zrobiłem, lecz nie moge go zainstalować, wyskakuje mi błąd w instalacji.

Proszę o pomoc, będę wdzięczny

/Pewnie nie powinienem robić takiego tematu, pewnie już takie są, ale sprawdziłem tyle ile znalazłem i nic nie moge zrobić, prosił bym o wytłumaczenie bo jestem zielony w tym, a przynajmniej o danie linku jakiegoś ciekawego, siedze przy tym od rana i nic ;/'

//Proszę nie pisać że są już takie tematy, dobrze to wiem, ale nie moge ich znaleść, a jak znajde to albo nie ma linku aktywnego albo nie działa ; /

XTeK edytował ten post dnia 08-16-2013 o godz. 12:53 PM ponieważ:

Czy to jest fon HTC HD2?
Jeżeli nie to dlaczego piszesz w tym dziale?
Rum można ściągać z butelki zaś rom to system.

Odpowiedz
HTC Touch HD to nie HD2, tylko jego poprzednik. Tak gwoli ścisłości Tongue
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
A rum to w monopolu :]

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Sorki za błąd...

Pomożecie mi? jestem zielony na ten temat, i sam raczej nic nie zrobie ;/
Odpowiedz
zerknij tu:

Kod:
http://chomikuj.pl/jankes1991/Telefony/HTC+Touch+HD/ROMy

moze coś znajdziesz,
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Niestety z tego nic ; /
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości