W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sprzężenie zwrotne mic lt gt głośnik w xperii active

sprzężenie zwrotne mic<>głośnik w Xperii Active
Witam, mój ST17i się zepsuł, pojawiło się dziwne zjawisko jak podczas rozmowy, mianowicie pojawiają piski jak na próbie przed koncertem punkowego zespołu z lat 80tych... Sprzęga się mikrofon z głośnikiem, rozmówca słyszy mnie jak ze studni lub garnka... Zauważyłem że zjawisko ogranicza przysłonięcie palcem głośnika tylnego, oraz co wydaje się śmieszne otwarcie którejś zatyczki - czyli rozszczelnienie obudowy... Wygląda na to że dźwięk podczas rozmowy idzie przez oba głośniki, i mikrofon sprżega się z tylnym, ale jednocześnie kiedy dam nagłośnomówiący problem znika... Problem pojawił się po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych z poziomu bootloadera, ale wcześniej miałem problem z instalacją automapy, odinstalowywałem rózne programy i zastanawiam się czy któryś program mógł coś zmienić .. mam Cyanogenmod 10, zainstalowałem 10,2 ale bez zmian, próbowałem zrobić dowgrade do cmd 7, ale chyba niejest to takie oczywiste -znaczy nie udało się zainstalować metodą instalacji zipa z bootloadera, pewnie wymaga to innej metody. Czy ktoś miał podobny przypadek?
rd

ps. i zauważyłem jeszcze że częściej to chyba jest, kiedy ja dzwonię, kiedy dzwonią do mnie wydaje się tego nie być.
hmmm.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości