W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
słuchawki

słuchawki
Witam

Mam pytanie ktoś z was testował inny model słuchawek samsunga??
Bo te oryginalne mają jeden kabelek krótszy, strasznie mi to przeszkadza.

Znalazłem model AEP407EBE korzysta ktoś z tych słuchawek a może i jakość dźwięku jest lepsza??
Kod:
http://www.alleshop.pl/product-pol-2358-ORYGINALNY-zestaw-sluchawkowy-Samsung-Sluchawki-D880-G600-i900-OMNIA-J600-L760-F210-S5230-Avila-AEP407EBE.html
Odpowiedz
Mam te słuchawki.. nawet ich nie kupuj. Badziewne są, nie ma dodatkowych gumek i wypadają. Te co są w zestawie z omnia są dużo lepsze.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
też korzystałem z innych, np. od L760 i j700. Te pierwsze ok bo i telefon nie najgorszy a drugie w sumie też bez zastrzeżeń ale widać że są gorszej jakości, słabiej też grają. Najlepsze są te od i900 z tym, że u mnie zepsuł się chyba wtyk i często przy ruszaniu telefonem lub kablem odłączają się i gra przez chwile telefon głośno np. w przedziale pociągu Smile
Jeśli masz dobry wtyk w oryginalnych słuchawkach to może spróbuj podłączyć inne przez jacka i tą przejściówkę fabryczną. Pozdro
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości