W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sgs zablokowany kompletnie

sgs zablokowany kompletnie
Kidy zmienialem roma przez clockwork recovery wszystko poszlo bez problemu. Jednak telefon sie nie chcial wlaczyc teraz moge wlaczyc dowlanding lub pokazuje mi sie narysowany telefon i komputer , a miedzy nimi pomaranczowy trojkat. Kiedy przeszukiwalem jakes forum w celu usuniecia poprzedniego problemu natrafilem na watek w ktorym ktos mial podobny problem , ale nie moge teraz tego znalezc. Moze pomozecie znowu? Z gory dziekuje za zainteresowanie
Tak mysle ze jedyny ratunek w odinie ale nie wiem co mu zaladowac.
Google Chrome Windows XP/2003
no najlepiej odinem wgrać fulla, zależy jaki chcesz ROM, jeśli 2.1 to najnowszy to I9000XWJM9 :

Kod:
http://www.multiupload.com/WGHMRDHEAM
pass: samfirmware.com
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows 7
Nie mój upload, ale masz tam wszystko, co będzie Ci potrzebne:

Kod:
http://rapidshare.com/files/414780804/GT-I9000_I9000XWJM6.rar

Rom jest już trochę starawy, ale ja go kiedyś używałem i nie ma się do czego przyczepić. Z lagfixem osiąga zawrotne wyniki w quadrancie pokroju 2270 pkt Smile

Wszystkie pliki masz zawarte, flashujesz z zaznaczonym Re-Partition, Auto Reboot i F. Reset Time. Po flashu odinem (ale koniecznie tym zawartym w paczce!) factory reset i powinno Ci już wszystko śmigać dobrze.

Jak już Ci się uda to polecam poczekać do oficjalnej aktualizacji romu przez kiesa Smile

EDIT: teraz powinien śmigać link Big Grin O code zupełnie zapomniałem, sry Smile
Firefox Windows Vista
OK wszystko juz gra , dzieki !! Watek do zamkniecia
Google Chrome Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości