W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
samsung omnia 2 gt i8000 i instalacja androida

samsung omnia 2 gt-i8000 i instalacja androida
witam
jestem tu nowy i również jestem nowym użytkownikiem tego tel.
chcę wgrać androida i wrzucam wszystko itp itd jak w tym linku
http://www.youtube.com/watch?v=6qDYHM7Sgoc
1 razemn pokazało że chyba mało miejsca,
2 razem i kolejnym już jakiś bład wysypało a nie wiem jak go skopiować ten log bo jak podłączę pod kompa to tego nie ma.no i tym sposobem nie mogę tego zaintsalować a większosć rzeczy wywaliłem jak próbowałem coś zrobić na telefonie/zyskać miejsce.proszę o pomoc

XTeK edytował ten post dnia 07-09-2012 o godz. 08:46 PM ponieważ:

Nie ten dział.

Odpowiedz
Po pierwsze temat tyczy się Androida na O2 więc piszesz w złym dziale. Po drugie zmień temat wątku na adekwatny do problemu bo obecny nic nie mówi. Po trzecie, zapoznaj się z wątkami (zwłaszcza tymi przypiętymi) w tym dziale:

http://www.modaco.pl/Forum-Omnia-II-Android-Development

Zamykam.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Poprawiłem delikatnie, kiedy ty akurat @Toldo zamykałeś więc otworzyłem.Wink
A kolega niech się troszkę zastanowi gdzie pisze i jak pisze.Wink
.

Odpowiedz
dzięki za info i za cenne uwagi.
Korzystałem wcześniej już z tego linka z opisem instalacji i nie tylko z tego ale za każdym razem wywala mi błąd że za mało miejsca na karcie SD a mam 2GB.
Uruchamiałem hared.exe z "mojej pamięci" i z karty SD bo już nie wiedziałem czy to tu ma być w końcu czy tu bo i tak cały czas nie działa.Telefon ma 16 gb wbudowanej pamięci więc nie wiem czemu to nie hula.dalej proszę o pomoc.ewentualnie gg jakby cos:9724293 pozdrawiam
Odpowiedz
A nie mozesz zainstalowac O2Droid na Mojej Pamieci a nie na karcie pamieci?? Mozliwe ze standartowy instalator ma problemy z podzialem karty pamieci. Mozesz sprobowac poprzez Mini Partion tools podzielic karte pamieci by partycja 1 byla FAT32 800MB, druga EXT4 rowna 1GB, trzecia jako SWAP linux tyle ile pozostanie. Wszystkie ustawic jako PRIMARY i puscic typowa instalke na karcie pamieci. Jezeli ci to nie pojdzie poczytaj dokladnie jak zainstalowac na mojej pamieci i jak bedziesz robil wszystko dobrze krok po kroku pojdzie ci.
Odpowiedz
próbowałem jeszcze robic tak jak pisał kolega wyzej ale dalej sypie się coś-nie wiem co jest.
wywala takie komunikaty:
mmcbl0p5 on scared failed
no such device or adress
cant mount internal flash

proszę o pomoc
Odpowiedz
(07-10-2012, 10:25 AM)BoomBox20 napisał(a): próbowałem jeszcze robic tak jak pisał kolega wyzej ale dalej sypie się coś-nie wiem co jest.
wywala takie komunikaty:
mmcbl0p5 on scared failed
no such device or adress
cant mount internal flash

proszę o pomoc

mmcbl0p5 oznacza ze odwoluje sie do 5 partycji na kacie pamieci !!! Na karcie moze byc max 3 partycje a nie 5. Sprawdz na innej karcie, mozliwe ze ta masz uwalona i wez wieksza a nie 2GB.
Odpowiedz
kartę 2 gb w tym telefonie w ogóle mi nie wykrywa a w innym telefonie tak natomiast kartę 1 gb wykrywa mi w tym samsungu wiec nie wiem co zrobić i jak zrobić.prosze o pomoc
Odpowiedz
Kup nowa karte. Przeciez to koszt 20-30 zl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości