W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 49 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
radio bez słuchawek

radio bez słuchawek
a co to za problem odkompresować?

z tego co pamiętam to upx -d plik .
Lumia 520, WP8
Odpowiedz
Żeby sprawdzić ewentualne efekty wykopałem z szafy mojego artemisa. Rezultaty są następujące - bez żadnej anteny nie ma co marzyć o jakimkolwiek odbiorze. Po przymocowaniu kabelka do gniazda w miejsce gdzie powinna być antena jest o wiele lepiej. Zamieściłem filmik - to po lewej to właśnie ta antenka.
[youtube]hCQl7PaJJu4[/youtube]

niestety radio działa tylko wtedy gdy antena jest na zewnątrz telefonu. Pomimo wszelakich kombinacji ułożenia nie udało mi się uzyskać zadowalającego odbioru w przypadku gdy antena jest pod obudową telefonu.
[Obrazek: 26089.gif]
Odpowiedz
Cytat:Za godzinke wroce do domu to zamieszcze te pliki nie spakowane UPXem...

@Ryrzy da rade coś z tymi plikami? Ewentualnie ktoś może podrzuci link do opisu jak rozgotować roma to sobie sam wyciągnę te pliki.
[Obrazek: 26089.gif]
Odpowiedz
i900 executorem rozbierzesz bez problemu.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
już już zapomniałem o tym...

[dl=FM]http://www.multiupload.com/MK2FZ4E83M[/dl]
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Witam
Ja mam nieco inne pytanie dotyczące radia.
Czy przy podłączonych słuchawkach służących jako antena, da się jakoś słuchać radia przez słuchawki bluetooth.
Jak tego próbowałem to dostawałem informacje ze jest podłączony zestaw słuchawkowy bluetooth i radio się wyłączało Sad.

Pozdr.

Roman
Odpowiedz
Nie ma opcji, bo to tak jakbyś jednocześnie używał dwóch zestawów słuchawkowych np. do rozmowy.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości