W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 49 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
radio bez słuchawek

radio bez słuchawek
Miałem kiedyś Motorolę a1200 na linuksie i tam było radio na podobnych zasadach że wymagane były słuchawki bo służyły jako słuchawki. Ale eksperci z forum Motoroli przerobili program od radia i działało ono bez słuchawek. ale z powodu braku anteny dało się tylko Rmf w Szczecinie słuchać. Może jakiś spec potrafiłby zrobić tak za naszym programem od radyjka?
Jeśli mój post był pomocny, daj mi kciuka w górę .
Odpowiedz
Tak wogóle to motorola a zwłaszcza E398/E1 i SE nadają się najbardziej to modyfikowania.. Słuchawki robią za antenę (tak dokładnie to tylko jeden pin) więc nawet jeżeli się uda włączyć radio bez słuchawek to i tak ciężko będzie cokolwiek odebrać, no chyba że stoisz obok rozgłośni. Jednym słowem dać sobie spokój z taką zabawą.

btw. O ile się nie mylę to do SE wystarczyło przyłożyć kawałek szpilki dokładnie nie pamiętam ale chyba drugi pin od lewej i radio odbierało.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Do SE to wystarczy jeden patch wgrać i masz radio bez słuchawek. Gra nie warta świeczki IMHO jeśli chodzi o Omnię.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Racja Toldo ale bez anteny to i tak ciężko odebrać..
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
no niestety widzę że trzeba zapomnieć jak na razie o radyjku Undecided
Odpowiedz
A ja myślę, że średnio kumaty elektronik znalazłby w elektronice miejsce do przylutowania kawałka drucika, który świetnie zastąpi słuchawki w roli anteny. Pod tylną pokrywką jest cała masa miejsca by go tam (ten drucik) zmieścić. Sam bym to zrobił ale nie słucham radia na głośniku i nie chce mi się.
Białystok - Zielone Płuca Polski
Odpowiedz
nie zgodzę sie z tym ze adaptery - przejsciówki na jacka za 3 zł z Allegro nie działaja... Mam i mi działa - i to dosc dobrze Wink
Odpowiedz
Powiedz na której aukcji kupiłeś to sobie taką sprawię..
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Czy może ktoś zamieścić tutaj oryginalne pliki:
Kod:
fmradio.exe
fmradio.dll
Pliki znajdują się w katalogu \windows\.
Próbowałem otworzyć moje w IDA ale okazuje się, że są spakowane UPX. Na pewnym blogu znalazłem informację że pliki w customowanych romach na omnie są spakowane upx w celu zmniejszenia objętości. Myślę, że można sprawdzić co się będzie działo po spatchowaniu plików żeby radio nie wymagało słuchawek. Potem pomyslimy dalej Smile
[Obrazek: 26089.gif]
Odpowiedz
Za godzinke wroce do domu to zamieszcze te pliki nie spakowane UPXem...
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości