W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 49 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
radio bez słuchawek

radio bez słuchawek
czy jest możliwość słuchania na omni radia bez podpinania słuchawek? wiem że słuchawki działają jako antena ale teoretycznie np przy nadajniku nie potrzebujemy anteny więc słuchawki byłyby zbędne. Czytałem na innych forach że jest możliwość zmiany w rejestrze tak aby pda widział słuchawki, jednak problem był wtedy taki że omnia nie odbierała żadnej stacji. Z pewnością nie jest to problem zasięgu radia, gdyż np w htc touch hd można włożyć rysik do gniazda jack i radio odbiera.
Czy ktoś orientował się w tym temacie?
Odpowiedz
Systemowego się nie da słuchac bez słuchawek, pozostają radia internetowe, jak masz darmowy transfer - polecam "Miasto muzyki"
Wyczaiłem też aplikacje, niestety tylko na VGA i WVGA, może ktoś sprawdzić, kto ma odpowiedni tel., czy będzie odbierać bez słuchawek?

[dl=PowerRadio v2.3.0.0. (*.cab)]http://www.4shared.com/file/252669195/a117eb1d/powerradio_powerradio_v2300_an.html?[/dl]
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
Bez słuchawek radio nie działa i nie będzie działać.. Słuchawki = antena
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Anteną może być cały telefon, o ile podłączy się go do jacka, a słuchawek raczej nie będzie. Im większa (dłuższa/szersza itp.) antena tym lepsza jakość odbieranego sygnału.
Odpowiedz
dobra darujcie sobie ta antenę, przecież wyraźnie napisałem w pierwszym poście iż mam świadomość że słuchawki działają jako antena, ale jeśli stoisz pod nadajnikiem to żadna antena nie jest ci potrzebna, tym bardziej rysik w touch hd to też można by powiedzieć że kiepska antena a ludzie piszą że działa. Konkretnie chodzi o zwarcie jacka żeby pda myślał że ma słuchawki (antenę). Teoretycznie bez anteny powinno łapać cokolwiek, chodzi o to aby oszukać omnię że ma wpięte słuchawki.
Odpowiedz
(03-30-2010, 09:04 PM)hanibal0 napisał(a): chodzi o to aby oszukać omnię że ma wpięte słuchawki.

Softowo tego nie zrobisz. Musiałbyś mieć coś co łączyłoby odpowiednie piny w gnieździe. Z doświadczenia jednak wiem że po podłączeniu do Omnii przejściówki na jacka z allegro za grosze radio wogóle nic nie łapie. Podłączenie słuchawek niewiele daje. IMHO do słuchania radia najlepsze są fabryczne słuchawki.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
zgadza się, nieoryginalne słuchawki w większości nie działają na radiu, tzn nie ma zasięgu już tego tony sprzedałem Smile
Gdzieś już podawałem rozpiskę gniazda z omnii i w ogóle dyskutowaliśmy nad zrobieniem takiej antenki... tylko gdzie to było hmm
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Oo, a może masz Dyrektorze taką przejściówkę która się nie rozpadnie po miesiącu?Smile
Odpowiedz
miałem takie, naprawdę dobrej produkcji... ale już nic nie zostało Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Jak będziesz coś miał to daj znaćBig Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości