W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z zawiechami

problem z zawiechami
(03-31-2010, 01:20 AM)deejay89 napisał(a): nie probowalem, mozesz podrzucic ta strone?

http://www.samsungmobile.com/support/omnia/index.jsp

Proszę, wybierz kraj i OS, następnie na kolejnej stronie jak będzie pytał się o wersje oprogramowania to wpisz SAHJ3.

Przed wgraniem zmień ten wpis w rejestrze i powinno być ok.
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Odpowiedz
a do tego musze miec wgrany jakis SAHJ czy moge probowac na tego co mam? mam widget edition
ok dzieki, to ma zaktualizowac od razu radio? czy samego roma mi wgra?
Odpowiedz
Wgra całość. I Rom i radio. To jest fabryczny upgrade.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
ok juz sie sciaga, za kilka minut zaczne wgrywanie, zobaczymy co zdziala, mam poprostu kliknac na ten soft i ma sie wszystko samo zrobic?
Odpowiedz
Jak to wgrasz to będziesz miał omnie taką jakbyś ze sklepu ją prosto wziął, oczywiście pod względem oprogramowania. jak się wszystko wgra, to po testuj czy dalej łapie zawiechy. jak nie to możesz spróbować wgrać inny rom.

To jest fabryczny downloader, odpalisz plik exe i on praktycznie sam za ciebie wszystko ustawi, będziesz widziałTongue
Zmieniłeś już wpis w rejestrze ten co podałem kilka postów wcześniej, to po to aby zapobiec komunikatowi Incorrect Software Version.
Odpowiedz
hmm nie zmienilem, bo nic nie podales Smile
ok znalazlem na forum: \HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Version
Odpowiedz
(03-31-2010, 01:18 AM)grubyxxx napisał(a): No możesz spróbować, wgrywaj same radio, nie ustawiaj żadnych zgodności w grandprix bo uwalisz sobie omnie na życzenie, poprostu odpal jako administrator.

a próbowałeś tym downloaderem ze strony samsunga, ściągnij sobie pod viste?

Tylko zmień sobie najpierw w rejestrze wpis:
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Version\
i tam będzie CustomVersion i wpisz tam SAHJ1

zacytuje sam siebieSmile
Odpowiedz
ah sory, no jest na 2 stronie, zmeczony jestem juz tym siedzieniem na forum, czytaniem itp poprostu.. narazie potestuje tego widgeta jeszcze, wylaczylem smart locka, wlaczylem oszczedzanie baterii, budzenie kazdym guzikiem itp, jesli dalej bedzie sie zwieszac to wgram tego oryginalnego samsunga.. pozdrowki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości