W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z zawiechami

problem z zawiechami
witam, zaczynam "zabawy" z windows mobile i mam problem, mianowicie na softach "[WM6.5] [23547][PL]", "[WM6.5] [21889][PL]" i "[WM6.5] [28230][PL]" co jakis czas (1, 2x dziennie) telefon po zablokowaniu klawiatury i wygaszeniu ekranu zawiesza sie, nie da sie wlaczyc wyswietlacza i pomaga tylko soft reset.. wiecie dlaczego tak jest? pozdrawiam
Odpowiedz
a próbowałeś wszystkim przyciskami go wybudzić? łącznie z przyciskiem zasilania?

Przeprowadź test i jak stwierdzisz że ci się zawiesiła Omnia to spróbuj z innego telefonu zadzwonić na nią i będziesz widział czy naprawdę wisi czy masz tylko problem z wybudzeniem jej.

Sprawdź też opcje wybudzania:
start-> ustawienia->osobisty-> przyciski-> chyba 6 zakładka i wybierz najlepiej opcje dowolnym przyciskiem.
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Odpowiedz
probowalem wszystkiego oprocz dzwonienia.. atom go nawet nie chcial ruszyc Smile jak sie zawiesi to sprobuje zadzwonic i zobacze wtedy
Odpowiedz
Moim zdaniem wina smartlocka...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
mozesz jasniej? w smart locku mam zaznaczona tylko pierwsza opcje "WM6.5 new lock" mam roma 23547 z manila 2.0, na wm6.5 widget edt nie mialem tego problemu..
Odpowiedz
w tym romie nie ma problemow z smart lockiem juz, jest stara wersja...

deejay89 popraw sobie Radio ROM i ROM w profilu
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
powiem tak, problem wystepowal dalej, narazie zainstalowalem oryginalny samsungowski soft niebrandowany SAID bodajze na wm6.1 i dziala, a powiecie mi czym rozni sie windows 6.1 od 6.5 tak naprawde? wg. mnie omnia + wm6.5 = tragedia(nawet z wylaczona manilia i titanium), z telefonu nie da sie normalnie korzystac, wszystko muli, zawiesza sie, jak ktos do mnie dzwonił to po wcisnieciu zielonej sluchawki dzwonek szedł jeszcze przez jakies 2-3sek i dopiero odebrał telefon.. nie zbym oskarzal Ryrzego o zle romy bo sa dobre i szacunek za to co robi, ale wydaje mi sie ze omnia zle chodzi na 6.5, aha, i Ryrzy powinienes zrobic jeden a taki fest porzadny rom ktory by chulał tak jak nalezy, bo troche glupie jest wydawanie kilku romow na tydzien, wgrywanie kazdego, testowanie, ustawianie telefonu od podstaw itp.. pozdrowki Smile
Odpowiedz
deejay89 nie zgadzam się z tobą w 100% twojej wypowiedzi, po pierwsze to nie twój interes czy ktoś wypuszcza jeden czy dwadzieścia romów na tydzień, nikt nie każe ci każdego testować, a poza tym rom Ryrzego z manilą v2 hula super na omni, owszem u mnie były początkowo problemy typu resetująca się manila, zwiechy itp. ale powtórne wgranie tego samego romu odmieniło całkowicie sytuację, od 3 dni wszystko hula, zero zwiech i GPS śmiga że aż miło. Tak nawiasem mówiąc nie ma szans na taki jak to określiłeś fest rom, chociaż by dlatego że ten sam rom może zupełnie inaczej sprawować się na 2 takich samych pda, czego już doświadczyłeś z WM 6.5.
Jedyny problem jaki u mnie zaobserwowałem to ustawienie smartlocka, konkretnie jeśli zaznaczę mu opcję suspend after lock, to nie mogę wybudzić żadnym klawiszem oprócz power, nie pomaga zmiana w ustawieniach na dowolny przycisk, natomiast jeśli odznaczę tą opcję to wszystko jest ok.
Odpowiedz
no i lipa, wgralem oryginalnego niebrandowanego SAID'a i dalej jest to samo, wiecie moze jaka jest tego przyczyna? dodam ze oszczedzanie baterii mam wylaczone, wifi wlaczone caly czas ale i tak po wygaszeniu telefonu rozlacza wifi...
Odpowiedz
Hey,
Wiesz co mam podobny problem. Wcześniej nic takiego się nie działo, a teraz np po zakończonej rozmowie głośnik nadal szumi i ekran nie włącza się zadnym przyciskiem, pomaga tylko SR.
Jedyna co zmieniłem ostatnio to... RADIO na JCIC2
Nie wiem jak u Ciebie, ale mój problem chyba związany jest w Radio do i900 a podobno to najlepsze Radio. A może ktoś zna lepsze?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości