W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z pamięcią w omni i900

problem z pamięcią w omni i900
witam jak instaluje aplikacje to wybieram miejsce zapisu karta pamięci albo moja pamięć ale nigdy na urządzenie. i pewnego dnia chcę sobie zainstalować facebooka na karcie pam. i nagle wyskakuje mi informacja masz za mało pamięci a ja mam 2gb wolnego. i się okazało że nie mam pamięci użądzenia. a nic tam nie wrzucałem ani nie instalowałem. jak to możliwe? czy jest jakiś program żeby nie instalowało mi nic na urządzeniu? tylko na innym dysku np. karta pam.? bo nic nie mogę zainstalować. proszę o pomoc z góry dzięki
Odpowiedz
niektóre aplikacje mimo wyboru kp lub pamieci wew instaluja sie na pamieci telefonu i nic z tym nie zrobisz, poprostu muszą tam być
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
czyli że już nic tam nie zainstaluje? a może jest coś nie potrzebnego co można usunąć? w urządzeniu. a tak z innej beczki to jak podmienić obraz startowy i podczas wyłączania omni?
Odpowiedz
(03-07-2012, 01:20 PM)Ryrzy napisał(a): niektóre aplikacje mimo wyboru kp lub pamieci wew instaluja sie na pamieci telefonu i nic z tym nie zrobisz, poprostu muszą tam być
a co z mozliwoscia przenoszenia plikow programow w SK Tools?

Odpowiedz
dało by się tak zrobić? programy i gry się nie popsują?
Odpowiedz
Zależy od programu. Najlepiej przetestować Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości