W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z nakładką na today dla omnia i900 wm 6 1

problem z nakładką na today dla omnia i900 WM 6.1
Musiałbyś sobie romik taki sam ugotować.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
do Toldo
Ja tylko pytam - kto pytanie nie bładzi - z WM i Omnią obcuje niecaly rok, zatem kudy mi do gotowania ROM-ów.Kazdy sie uczy i to najczęsciej cale zycie.Jesli nie ma takiego sposobu (na upgrade) to logiczne sie nasuwa spostrzeżenie ze mozna zainstalowac ROM z Manilia która w nim jest dostępna np. wspomniany 28008 (lub pózniejszy 28230) a pozniej go zmienic lub tez ROM w wersji bez nakladki itd - prawda?.Dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Można wgrać rom bez i doinstalować, jak najbardziej lub wgrać rom z nowszą wersją. Sugerowałem się tym że zależy Ci na konkretnym romie.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Do Toldo
Mam upatrzone dwa - wspomniany i 28230 - o nim dzis czytalem(chcialbym miec wlasnie ROM bez niepotrzebnych mi aplikacji, zas z duża iloscia pamieci) - wiem czym sie roznią wersje ale zawsze lepiej miec wbudowane cos co juz "chodzi" i jest sprawdzone.Poza tym pierwszy raz szykuje sie do wgrywania ROM-u.Na teraz na swej Omnii mam SPB MS z nakładka GTX 3000 a dlatego ze ma jasne tło i czarne litery a moj wzrok "juz nie ten" zas w oryginalnym SPB jest problem ze zmiana czcionek i kolorow a w najnowszej Manilii (w starych tez zreszta) jest to ladnie rozwiazane choc w wersji angieslkiej.To tyle aby nie nudzic.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości