W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
prestigio multipad 2 pro duo 5670c

prestigio multipad 2 pro duo 5670c
A pobierz inne updejty z tego linku i zobacz czy któryś nie jest przypadkiem downloaderem na pc, może nie wszystkie sa do instalacji z karty

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Tapatalk
Niestety wszystkie pliki z linku zawierają tylko i wyłącznie pliki które należy wrzucić na kartę sd i stamtąd załadować rom. Ale to dobry pomysł by znaleźć jakiegoś loadera. Problem w tym że jak podpinam tablet do kompa to nie ładuje sterów tylko wyświetla się bateria na tablecie. Pozdrawiam

Witam ponownie Smile

Tablet wrócił z naprawy. Opis naprawy: przeinstalowanie systemu. Nic więcej nic mniej gwarancja door to door całość trwała ok. 3 tygodnie.

Pozdrawiam
Odpowiedz Google Chrome Windows 8.1
Serwisy... naprawiłem to w 15 minut ale 2 dni przekopywałem internet i naprawiłem.Mój tablet najpierw wisiał na logo.Potem tak namieszałem że tylko czarny ekran.Teraz już mam na to sposób.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości