W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pmp 5870c dvbt

pmp 5870c dvbt
Wydaje się że może małe napięcie na porcie usb jest i wzmocnienie jakie liche że krzaki są a co do prędkości to tablet pewnie ma wolniejsze bebechy niż PC.
To tylko gdybania.Wink
.

Odpowiedz
czyli jednak mi sie nie wydawało.... podłączalem tunek do s3 i do tabka i na s3 dzialalo to sporo plynniej, nie bylo tyle artefaktów... wiec albo nie daje rady tab wydajnosciowo, albo napieciowo na porcie jest slabo... widac tez roznice pomiedzy s3/tab a PC na ktorym wiadomo dziala to najlepiej. Podejzewam ze jakby sie podpielo ladowarke jednoczesnie z tunerem to by to inaczej pracowalo Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Może jakiś hub usb zasilany by był rozwiązaniem.
Posiadam coś tak ładnego ale niestety mój galaxy tab zbytnio nie chce szaleć z tym softem.Sad
.

Odpowiedz
witam co do otg to tab ma usb 2.0 wiec szybkość jest oki bo te tunery nie chciały działać na usb 1.1 ciekawostka usb host controler pokazuje tuner i karte wifi po usb moze będzie można przerobić tak by tuner byl w środku ma ktoś zdjęcia mainbord taba to dam mojemu elektronikowi moze cos bedzie wykombinowac
Odpowiedz
Tak. Zazwyczaj wifi jest lutowane na szynie usb. Ale jest tylko jedno miejsce do tego Smile moge ci nawet zdjecie tego przeslac. A nie chodzi nam tu o szybkosc portu tylko o jego wydajność pradowo napieciowa

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dokładnie, napięcie może być zbyt liche.
.

Odpowiedz
Odgrzewam temat znalazlem aplikacje która obsługuje tuner USB media tech na it 9135.  Bez root ani kompilowania sterów a nazywa się padtv hd wersja 2.0.9.nowsza wersja z Play Store już nie wspiera.Jak pokazały testy działa z tabem i s3 oraz HTC 820 .Teorię o zaslabym dosilaniu tunera przez micro uznaje za nieprawdziwą ,gdyż odbiór miałem dobry bez pixel o ile uzyskałem dobry zasięg
Odpowiedz
większej czcionki nie było ?

Odpowiedz
Nooo to warto ten soft tutaj zapodać coby ktoś mógł go sprawdzić. Smile
.

Odpowiedz
(03-31-2016, 07:38 AM)XTeK napisał(a): Nooo to warto ten soft tutaj zapodać coby ktoś mógł go sprawdzić. Smile

https://drive.google.com/file/d/0B9xMslv...sp=sharing

Drodzy koledzy  padhd tv wersja 2.1.7.7 znowu działa z tunerem ite 9135 Proszę zróbcie kopie apki Ta wersja dziala na antku 6 Pobrana ze sklepu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości