W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
opozniony dzwonek

opozniony dzwonek
witam
sprawa wyglada tak ze jak ktos do mnie dzwoni to wlacza sie ekran z rozmowca ale dzwonek uruchamia sie dopiero po 3s, czesto sie zdaza ze nie nadazam odbierac, czy da sie to jakos przyspieszyc, jesli to ma jakies znaczenie to mam soft 28205 od ryrzego oczywiscie Smile
Odpowiedz
Hmm... standardowo jest tak że dzwonek przez pierwsze 2-3 sekundy gra trochę ciszej a dopiero potem na maxa, może masz coś ściszone...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
wlasnie nie, sprawdzalem juz kilka razy, dzwonek i vibra wlaczaja sie dopiero po 3s, w 1 s gra w miare cicho a potem sie rozkreca, ale zanim sie na dobre rozkreci to ja juz musze odzwaniac Confused
Odpowiedz
Podobny problem. Przy nadchodzacym polaczeniu lub wiadomosci sms brak od razu dzwonka i wibry. Dopiero po kilku sekundach zaczyna sie cos dziac. Zauwazylem ze ekran sie podswietla przy przychodzacymi rzeczmi a reszta dopiero nastepuje po jakims czasie. ROM oryginalny z Plusa.
Odpowiedz
U mnie to samo.
Mam rom Ryrzego 28230 więc jak widać raczej od romu to nie zależy.
Na początku myślałem że to od tego, że windows jest w trybie uśpienia ale dzieje się tak też w momencie gdy tel. jest w trybie pracy.
Drugi mój trop to komunikacja WM z modułem GSM ale to raczej poprawnie wygląda dlatego że przy nadejściu połączenia lub smsa ekran zapala się dobrze (momencie nadejścia zdarzenia).
Odpowiedz
Rom 23542 u mnie zachowuje się tak samo. Kiedyś już o tym czytałem. Tłumaczyli to tym że system w momencie przyjęcia połączenia (wiadomości) musi wykonać parę czynności np. : przyjąć połączenie- podświetlić ekran -zidentyfikować kto dzwoni - włączyć dzwonek itd. Prawdopodobnie te opóźnienia witać też na innych czynnościach chociaż by budzik, pierwsze następuje podświetlenie potem chwilkę pomięli i dopiero po chwili dzwoni (przynajmniej u mnie). Chyba jest to jeden z mało znaczących minusów systemu WM w porównaniu do jego możliwości. Pewno zależy to od wielu czynników choćby takich jak prędkość procesora, wolnej pamięci.
Odpowiedz
Moim zdaniem najbardziej zależy to od ramu. Zresztą logiczne jest że jak więcej wolnego ramu to telefon mniej się laguje...

Odpowiedz
Witam wszystkich. Wyczytałem kiedyś że to jest zamierzone działanie w celu ochrony słuchu. Telefon ciszej gra przez pierwsze sekundy na wypadek gdybyśmy trzymali telefon przy uchu.
Odpowiedz
(04-08-2010, 06:07 PM)kokolin napisał(a): ... Telefon ciszej gra przez pierwsze sekundy ...
Tyle, ze wszyscy poprzednicy w tym watku skupiaja sie na kilku sekundach totalnej ciszy poprzedzajacych to cichsze granie Big Grin
--- ---
Jeśli pomogłem, daj + Smile
Odpowiedz
(04-08-2010, 11:08 PM)gandalf napisał(a):
(04-08-2010, 06:07 PM)kokolin napisał(a): ... Telefon ciszej gra przez pierwsze sekundy ...
Tyle, ze wszyscy poprzednicy w tym watku skupiaja sie na kilku sekundach totalnej ciszy poprzedzajacych to cichsze granie Big Grin

Jaka cisza? Cisza to jest jak telefon nie dzwoniTongue

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości