W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
opera mobile 10 i modaco

opera mobile 10 i modaco
opera mobile 10 wszystko fajnie sie wyswietla tylko te pieprzone zawijanie tekstuBig Grin
Odpowiedz
heh i skrypt wyłapuje WM jako XP Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
no to już mamy kolejny błąd, bo moja omnia przedstawia się jako:
Kod:
Opera/9.80 (Windows Mobile; WCE; Opera Mobi/WMD-50301; U; en) Presto/2.4.13 Version/10.00
Odpowiedz
W normalnej operze można wpisać adres opera:config i w zakladce user agent zmienic sobie dane. Tutaj tez powinno sie dac.
Odpowiedz
kurde nie wiem jak to dodać... probowałem już kilka nazw: Windows Mobile , WCE, Windows CE

Musze poszukać jak to ma wygladać.... ale zawsze wykrywa XP

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
ghjgfyjnfthft nuugg n~7?!7+
Odpowiedz
ja pierd.... ie sie inaczej przedstawia... opera inaczej... w ***** to mam, nie bedze wm Angry

Odpowiedz
Ryrzy spokojnie, to nie jest niezbędna funkcja Smile
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
test

Odpowiedz
wehtw4eht4bhtqbn:heart::heart::heart:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości