W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
niska jakosc rozmowy

niska jakosc rozmowy
Da sie jakos zwiekszyc glosnosc mikrofonu, posiadam rom ock gtx, ale od jakiegos czasu kazdy kto ze mna rozmawia mowi mi ze ciezko mnie zrozumiec i jest cicho.ja natomiast slysze rozmowce calkiem dobrze.Gdy wlaczam nagrywanie to slysze dosc wyraznie szum natomiast zeby uslyszec swoj glos musze przyblizyc ucho, wie ktos moze co sie podzialo i jak to poprawic. W tym romie jest program sound tester, jest tam sporo ustawien do dzwieku ale jakos nie moge trafic na ustawienia mikrofonu i juz mi rece opadaja.
Odpowiedz
(07-10-2011, 10:38 PM)lukczas napisał(a): Da sie jakos zwiekszyc glosnosc mikrofonu, posiadam rom ock gtx, ale od jakiegos czasu kazdy kto ze mna rozmawia mowi mi ze ciezko mnie zrozumiec i jest cicho.ja natomiast slysze rozmowce calkiem dobrze.Gdy wlaczam nagrywanie to slysze dosc wyraznie szum natomiast zeby uslyszec swoj glos musze przyblizyc ucho, wie ktos moze co sie podzialo i jak to poprawic. W tym romie jest program sound tester, jest tam sporo ustawien do dzwieku ale jakos nie moge trafic na ustawienia mikrofonu i juz mi rece opadaja.

Możesz z klawiatury wpisać *#0002*28346# i wejdziesz w AudioControl, tam będziesz miał możliwość zwiększenia głośności mikrofonu. W moim przypadku podziałało połowicznie - było mnie słychać głośniej ale jak mówiłem ciszej to słyszano mnie niewyraźnie.
Pomogła zmiana radioromu. Różnica baaaaaaardzo duża!
Odpowiedz
no po wpisaniu tego kodu otwiera sie sound tester ktory jest wgotowany w romie od ock ale problem w tym ze juz bawilem sie tym i nie moge znalesc opcji odpowiadajacej mikrofonowi, moze jeszcze sprobuje z radiem
Odpowiedz
(07-13-2011, 12:24 PM)lukczas napisał(a): no po wpisaniu tego kodu otwiera sie sound tester ktory jest wgotowany w romie od ock ale problem w tym ze juz bawilem sie tym i nie moge znalesc opcji odpowiadajacej mikrofonowi, moze jeszcze sprobuje z radiem

Poczytaj:

http://www.modaco.pl/Thread-bardzo-cicho...as-rozmowy
Odpowiedz
A podczas rozmowy na pewno masz ustawioną pełną głośność(podczas rozmowy wciśnij boczny przycisk zwiększania głośności)?
Odpowiedz
probowalem zmienic te 2 opcje o ktorych tam pisza i nie zapamietuje ustawien, dziwne bo inne zmienia procz tych 2, vivi glosnosc oczywiscie ustawiona na max, a tak wogule to problem rozwiazalem kupujac nowy telefon :-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości