W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nie wgrywa się rom do końca

nie wgrywa się rom do końca
witam mam problem którego wcześniej nie miałem otóż gdy wgrywam sobie jakiś romik , wgrywanie staje na jakiś 60-70% i nic dalej nie idzie na wyświetlaczu pojawiają się jakieś kreski i znikają i czarny ekran, próbowałem już sciągac z różnych źródeł grand prixa i executora ale to nic nie daje. Rom wgrywam na win 7 . wcześniej przed formatowaniem kompa było ok . Nawet jak stanie na tych 65% to odłączam tela i normalnie się włącza z tym romem co go wgrywam.
Odpowiedz
polecam sprawdzic na kompie z xp czy tak samo sie będzie działo, jeśli tak może masz uszk. kość flasha
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ok pewnie dopiero za tydź będę miał dostęp do xpka. A mam pytanie czy to idzie naprawić tą całą kość flash jeśli będzie uszkodzona?
Odpowiedz
nie da sie... tzn wszystko sie da tylko nie wszystko sie oplaca Smile z tego co pamietam jest ona zalana klejem a wiec prawie niemozliwa do wymiany wiec wymienia sie cala plyte a to koszt jak drugi taki telefon

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Na wirtualnym XPeku się nie da tego zrobić?
.

Odpowiedz
a te wirtualne to nie zawsze chca dzialac jak powinny Smile

Odpowiedz
jeszcze nie próbowałem ale chyba zaraz pościągam co tam potrzeba i zobaczę czy to pomoże
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości