W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nie da rady używać bt i wifi na raz

nie da rady używać BT i WiFi na raz
Witam!
Od niedawna posiadam SII i spotkałem się z pewnym problemem. Otóż po podłączeniu słuchawek BT nie można używać wifi. Jak się ma to u Was? Czy ew. jest to problem dotyczący całego Androida jako systemu, czy jakiś bug w oprogramowaniu?

PS: Sieci wifi są widoczne, nie można się jednak połączyć. Moja sieć jest ukryta (SSID broadcast wyłączony), szyfrowanie WPA2, mechanizm AES.

Pozdrawiam
Jakub
Odpowiedz
Nie mam takiego problemu. Można używać jednocześnie i tego i tego.
Na tabie zaś mam myszkę BT i neta przez wifi.
Na fonie też wszystko normalnie działa więc coś masz wydaje mi się źle ustawione.
.

Odpowiedz
źle ustawione? tzn? bo nie wiem co jest do ustawienia w takim razie, pojedyńczo wszystko działa, więc wydaje mi się, że konfiguracja powinna być ok, ale na raz nie da rady tak używać... Huh
Odpowiedz
Hmmm, nie spotkałem sie z tym u nikogo.
Może pokaż sieć na routerze albo po kombinuj z inną słuchawką testowo.
Trudno powiedzieć.
Z ciekawości spytam jaki rom posiadasz, czy to ten w opisie?
Może sam rom ma buga jakiegoś?
.

Odpowiedz
Potwierdzam u mnie też nic takiego nie występuje. Gram z szwagrem w statki po bt i ściągam coś z neta po wifi.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Tak, ten co w opisie, tj. XXKI4 oryginalny bez żadnych modyfikacji, bez root'a (btw. ledwo wiem o co chodzi...)

Ok, dzięki zatem za odpowiedzi, pokombinuję jeszcze. Big Grin
Odpowiedz
Mam tą samą wersję romu i u mnie działa ok.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(02-13-2012, 11:40 PM)puchatekubus napisał(a): Tak, ten co w opisie, tj. XXKI4 oryginalny bez żadnych modyfikacji, bez root'a (btw. ledwo wiem o co chodzi...)

Ok, dzięki zatem za odpowiedzi, pokombinuję jeszcze. Big Grin

sprobuj przeflashowac ROM jeszcze raz z repation i pitem, moze cos sie zgubilo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości