W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nie da rady używać bt i wifi na raz

nie da rady używać BT i WiFi na raz
Witam!
Od niedawna posiadam SII i spotkałem się z pewnym problemem. Otóż po podłączeniu słuchawek BT nie można używać wifi. Jak się ma to u Was? Czy ew. jest to problem dotyczący całego Androida jako systemu, czy jakiś bug w oprogramowaniu?

PS: Sieci wifi są widoczne, nie można się jednak połączyć. Moja sieć jest ukryta (SSID broadcast wyłączony), szyfrowanie WPA2, mechanizm AES.

Pozdrawiam
Jakub
Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
Nie mam takiego problemu. Można używać jednocześnie i tego i tego.
Na tabie zaś mam myszkę BT i neta przez wifi.
Na fonie też wszystko normalnie działa więc coś masz wydaje mi się źle ustawione.
.

Odpowiedz Opera Linux
źle ustawione? tzn? bo nie wiem co jest do ustawienia w takim razie, pojedyńczo wszystko działa, więc wydaje mi się, że konfiguracja powinna być ok, ale na raz nie da rady tak używać... Huh
Hmmm, nie spotkałem sie z tym u nikogo.
Może pokaż sieć na routerze albo po kombinuj z inną słuchawką testowo.
Trudno powiedzieć.
Z ciekawości spytam jaki rom posiadasz, czy to ten w opisie?
Może sam rom ma buga jakiegoś?
.

Odpowiedz Opera Linux
Potwierdzam u mnie też nic takiego nie występuje. Gram z szwagrem w statki po bt i ściągam coś z neta po wifi.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
Odpowiedz Safari MacOS
Tak, ten co w opisie, tj. XXKI4 oryginalny bez żadnych modyfikacji, bez root'a (btw. ledwo wiem o co chodzi...)

Ok, dzięki zatem za odpowiedzi, pokombinuję jeszcze. Big Grin
Mam tą samą wersję romu i u mnie działa ok.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
Odpowiedz Safari MacOS
(02-13-2012, 11:40 PM)puchatekubus napisał(a): Tak, ten co w opisie, tj. XXKI4 oryginalny bez żadnych modyfikacji, bez root'a (btw. ledwo wiem o co chodzi...)

Ok, dzięki zatem za odpowiedzi, pokombinuję jeszcze. Big Grin

sprobuj przeflashowac ROM jeszcze raz z repation i pitem, moze cos sie zgubilo
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości