W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
mini recenzja prestigio multipad 7 ultra duo pmp5870c

(mini) Recenzja Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo PMP5870c
Kupiłem sobie tego taba tylko dlatego że był w przystępnej cenie i przyda się akurat na wakacje. W zasadzie myśl była taka "młody będzie miał na czym bajki oglądać i nie będzie marudził" Big Grin Co się okazało tablecik jest naprawdę przyzwoity.

Ale od początku... przed zakupem niewiele o nim wiedziałem... na szybko tylko przeczytałem co wujek google powie na jego temat. Już po fakcie zakupu poczytałem dokładniej i przeraziły mnie trochę opinie ze awaryjny... brak jakiegokolwiek ROMu dostępnego nawet oficjalnego... ale cóż, tablet już zakupiony Smile
Tablet sprzętowo jest naprawdę dobrym urządzeniem:

Wyświetlacz: 1280x800 IPS 7'
Procesor: Rockchip RK3066 (Cortex-A9) 2x 1.6GHz
GPU: Mali-400 MP4
RAM: 1GB
Pamięć wew: 8GB
Apart: tył 2MPx, przód 0.3MPx
Komunikacja: wifi 802.11 b/g/n
Bateria: 4000mAh
Inne: USB, HDMI, OTG, Jack 3.5, obsługa microsd, obsługa modemów usb,

Zawartość pudełka:
- tablet,
- instrukcja,
- ładowarka + kabel usb + przejściówka angielska i europejska
- przelotka OTG,
- ładne etui,

Sam ekran zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, taka rozdzielczość na siedmiu calach wygląda bardzo ładnie. Wydajność procesor/gpu/pamięć super jak na chińczyka co potwierdza wynik w antutu

[Obrazek: ZTD6YHDwRKrVXu4zzQCDbG2m5CHWC7sQOz3Z3PiP...86-h618-no]

Wykonanie taba też jest przyzwoite jak na chińczyka, tył obudowy jest wykonany z aluminium co daje poczucie stabilności całego urządzenia, Często chińskie taby są plastikowe...
Wracając do tematu braku dostępnych ROMów/modyfikacji/czegokolwiek nawet ze strony producenta... Długo nie trzeba było czekać żebym grzebał w ROMie Smile Dzięki XTek'owi odważyłem się eksperymentować z CWM recovery co prawie skończyło się brickiem taba, ale się udało Smile także jakieś malutkie zaplecze softowe pojawi się u nas na forum Smile
Oprogramowanie dostarczone przez producenta w zasadzie to czysty android 4.1.1 z kilkoma apkami prestigio. Niestety jest kilka niedoróbek jak np brak przycisku zatwierdzenia zmian w trakcie dodawania nowego APNa...

Podsumowanie:

+ Stosunek wydajność / cena,
+ Ogólnie, wydajność tableta,
+ Ekran,
+ wykonanie,
+ ładne etui w zestawie,

- kilka niedoróbek w oprogramowaniu, może zostaną naprawione jak będzie update (o ile będzie),
- słaby... a w zasadzie brak supportu producenta,
- brak aero2 na liście apnów
- bateria mogłaby trzymać dłużej... ale to w każdym urządzeniu by się tak chciało Wink
- dotyk mógłby być bardziej czuły
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
co do aero 2 to nie zgodze sie mam dodany apn i z modemem huawei e169 dziala bez problemow
wiec ten bezpodstawny zarzut Smile mozna usuna.Dla niedowaiarkow fotka

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Poprawilem na samo brak tego apn na liscie fabrycznej Smile

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości