W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
m2d v2 na modaco com

m2d v2 na modaco.com
Kod:
www.modaco.com/content/pocket-pc-customisation/322864/wvga-manila2d-manila-2d-v2-0-build-19191432/
ktoś może obczaić? ja niestety nie mam romu bez nakładki htc, ale patrząc na komentarze wygląda na to że działa.
N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Odpowiedz
(11-14-2010, 05:47 PM)Banan_312 napisał(a):
Kod:
modaco.com/content/pocket-pc-customisation/322864/wvga-manila2d-manila-2d-v2-0-build-19191432/
ktoś może obczaić? ja niestety nie mam romu bez nakładki htc, ale patrząc na komentarze wygląda na to że działa.

No, wszystko niby ładnie i cacy wygląda, ale jak to działa to też nie wiem :/ Mam również rom z HTC sense, a nie chce mi się wszystkiego znowu z powrotem przeinstalowywać (0,5 gb samych instalek Tongue)

EDIT: Z tego co wyczytałem to jeszcze nie jest dopracowana i dużo rzeczy nie działa tak jak działać powinno.
Odpowiedz
Link nie działa.
Odpowiedz
Działają tylko, że trzeba skopiować, bo kolega zapomniał dopisać www. Smile Już poprawiłem więc teraz powinno działać Big Grin
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
A mnie podziałało bez dopisywania www. To nie obowiązek. Ale zakłdam że koledze chodzi o linki w poście na modaco.com a na to nie mamy wpływu.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Pewnie znowu w firefoxie nie działa tylko Big Grin Mi bez www. też nie trybiło Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości