W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak zmienić rylit4 na sahj3?

jak zmienić RyLit4 na SAHJ3?
Witajcie,

Mam wgranego ROMa Rylit4 i RadioROMa DXID1. Chciałbym oddać telefon do serwisu gwarancyjnego w związku z "stępionym" dotykiem. Pytanie, w jaki sposób wgrać standardowy ROM (SAHJ3), aby nie uwalić telefonu? Ten ze strony Samsunga zadziała?

Pozdrawiam,
Ł.O.
LolaLaterList - prosty klient ReadItLater dla Windows Mobile -> http://forum.xda-developers.com/showthre...p=14173486
nieważne jaki czy oryginalny ze strony czy ten z nieoryginalnym downloaderem (ten masz na forum tutaj)... ryzyko uwalenia to samo Smile a i tak na serwis chcesz oddać więc Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Witaj,

(01-31-2010, 10:49 PM)Ryrzy napisał(a): nieważne jaki czy oryginalny ze strony czy ten z nieoryginalnym downloaderem (ten masz na forum tutaj)... ryzyko uwalenia to samo :) a i tak na serwis chcesz oddać więc :)

Szybki jesteś - a myślałem, że jakiekolwiek odpowiedzi będą dopiero jutro :).
Moje wątpliwości dotyczą szczególnie RadioROMa - gdzieś wyczytałem, że jego downgrade (z tego co wiem SAHJ3 ma starszy RadioROM niż DXID1) kończy się uwaleniem Radia, a tego wolałbym unikać :).

Pozdrawiam,
Ł.O.
Widzę, że umknął mi cały dział ROM, przez co nie poczytałem go i zadałem pytanie w złym dziale. Da radę przenieść ten wątek do właściwego działu?

Pozdrawiam,
Ł.O.
LolaLaterList - prosty klient ReadItLater dla Windows Mobile -> http://forum.xda-developers.com/showthre...p=14173486
Czasami wgrywanie takiego samego Radio ROM-u, jak ten który jest na fonie, kończy się uwaleniem. Z wcześniejszym nie powinno być problemu, ale jak już Napisał Ryrzy i tak idzie do serwisu, więc czym Ty się przejmujesz? Świetna okazja żeby poszaleć z telefonem Big Grin
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Wgrywaj oficjalnym loaderem. Nic się nie powinno stać, a jak się stanie to powiesz że wgrywałeś oficjalny update ze strony i padł. Naprawią w ramach gwarancji.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości