W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
i8000 nie działający gps

[i8000] Nie działający GPS
Od początku były problemy z GPS, teraz nie działa wogóle. Nawet po 30min nie jest w stanie połączyć się. Co robić?
Odpowiedz
Może zmiana radia lub całego romu by pomogła. O2 miała barrrdzo kiepski GPS niestety i raczej zewnętrzny moduł GPS BT dał by redę na to najprędzej.
W aucie można zostawić i paruje nam się fonik gdy wsiadamy.Wink
.

Odpowiedz
nie łapie zasięgu, zero żółtych satelit ? sprawdź czy na pewno masz dobrze ustawiony port i prędkość odbiornika GPS w programie nawigacyjnym.
Odpowiedz
Spróbuj takich ustawień:
Port Gps: com7
Moduły Gps: com9
Rate: 4800
Zarządzaj GPS: aktywne
U mnie działa i dość szybko łapie sygnał... (radio XXJJ1)
Odpowiedz
(08-23-2011, 07:07 PM)error napisał(a): Od początku były problemy z GPS, teraz nie działa wogóle. Nawet po 30min nie jest w stanie połączyć się. Co robić?
Jaki program korzysta z GPS?

Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
U mnie podobnie było z łapaniem sygnału. Wgrałem ROM najnowszy od Ryrzego. Nastąpiła poprawa. Dopiero wgranie radia XXJJ1 kolosalnie poprawiło sytuację. Przy wspomaganiu przez XTRA łapie fixa w 10 sekund. Wcześniej musiałem czekać kilka minut. Bardzo często O2 w ogóle nie łapała sygnału.
Odpowiedz
U mnie zas było radio XXJF1 bylo bardzo zle.. wgrałem XXJJ1 poprawilo sie troche ale zrywa połączenie w Automapie lub wyskakuje słaby zasieg gps
Odpowiedz
(01-17-2012, 10:58 AM)patryk0511 napisał(a): zrywa połączenie w Automapie lub wyskakuje słaby zasieg gps
Patrz post 2.
Z zewnętrznym modułem GPS chodzi b.dobrze i prawie zawsze tak używam.
Chyba że bezchmurna pogoda to wtedy wbudowany GPS radzi sobie lepiej.
Odpowiedz
napewno z zewnetrznym gps'em bedzie lepiej to wszytsko chodzilo jednak skoro w tel jest wbudowany gps to dobrze by bylo zeby działało jak nalezy po zmianie romu na XXJJ1 wiecej zółtych kresek w AM ale i tak ma problem złapać i utrzymać sygnał

ROM to JJF5
Odpowiedz
Upewnij się czy antena właściwie podpięta, ewentualnie obejrzyj temat Lutka o konfiguracji GPS na O2.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości