[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
gwarancja samsung

gwarancja Samsung
Witajcie Koledzy
Sprawa dotyczy reklamacji sgs.
Pytaøem się czy mogę sam wysłać jak tak to gdzie to mam wysłać.
I druga sprawa dotyczy paragonu zakupu gwarancje posiadam pisemną z orange i orginalną samsunga..
Odpowiedz
Bez dowodu zakupu ( paragon,faktura) gwarancja jest nie ważna. Więc musisz pracodawcę poprosić o jakiś dowód zakupu .
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Odpowiedz
jak przepiśca napisał... bez dowodu zakupu kartą można sobie podetrzeć.... wazna jest karta z orange (taka kartka A4) + dowód zakupu u numerze jak na karcie gwarancyjnej

POPRAW TEN CAPS LOCK !!!!
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Kurde no to mamy problem bo ja nie mam dowodu zakupu tak samo jak i szef ale gadaø mi ze mam pisemna gwarancje z orange i to powinno być oki.
Odpowiedz
przeczytaj co jest napisane na karcie:

"Uwaga: Karta gwar. ważna jest tylko z dokumentem: xxxx"

popraw pierwszy post, prosze po raz ostatni
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
nie mam czegoś takiego napisane, są wszystkie dane aparatu numer imei w dniu którym został kupiony. i jakies tam inne numery nic nie jest wspomniane o paragonie.
Odpowiedz
Poczytaj dokładnie.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
To chyba wyjaśnia wszystko
cyt.Warunkiem korzystania z uprawnień gwarancyjnych jest załączenie do reklamowanego urządzenia poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej, dowodu zakupu zawierającego datę zakupu oraz opis uszkodzenia.

Kod:
http://www.samsung.com/pl/support/Maintenance_WarrantyConditions.html
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Odpowiedz
dobra jzu wszytko wiem na karcie gwarancyjnej jest podany numer sap i jest wyraznie napisane ze s numerem sap nie potrzebuje dowodu zakupu Smile

Wiec teraz gdzie mam wysłać aparacik żeby szybko nim się zajęli i jaka wersje mam napisać zeby była wiarygodna..
Odpowiedz
Do autoryzowanego serwisu samsunga oczywiście. A czy szybko się nim zajmą to już od nich zależy.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości