W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
gchris titanium v1 3 1 problem z softkeyami

gchris Titanium v1.3.1 - problem z Softkeyami
Witam
Na poczatek chcialem powiedziec ze Rom jak na Ryrzego przystalo meeega zajebiaszczy :-)
Mam tylko takie pytanie: Czy isntnieje mozliwosc zmiany na dolnym pasku gdzie sa kontakty i redaguj na cos innego??
Zainstalowalem sobie gchris Titanium V1.3.1 nakladke i teraz mam po prawej KONTAKTY a po lewej THEME.
I fajnie byloby jakbym mogl zmienic to THEME na WIADOMOSCI....

Istnieje mozliwosc?
Pozdrawiam
Odpowiedz Firefox Windows 7
Pobierz ten programik:

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-down...tkeys.html

rozpakuj, exe skopiuj na telefon, uruchom i ustaw dowolnie te przyciski, tzw. softkeye tak jak chcesz.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
no i to sie nazywa szybka odpowiedz....Big Grin
Dziekuje bardzoBig Grin
Niezamaco, mamy system podziękowań na forum jakby coWink
a wiesz moze jak sie ten plik w katalgu windowsa bedzie nazywac?? bo ja chcialbym zeby sie bezposrednio WIADOMOSCI otwieraly a nie OBSLUGA WIADOMOSCI....
no a propo tego podziekowania to nie ma problemu tylko nie wiem gdzie tutaj sie klikaTongueTongue
Po prawej są kciuki w górę i w dółWink

Co do wiadomości, to wejdź w nie, jak będziesz miał wybór konta, to kliknij prawy softkey > opcje > zakładka Wiadomość i odznacz Wyświetl wybór konta podczas otwierania okna Obsługa wiadom.. Wtedy jak klikniesz Wiadomości to od razu pokażą Ci się eski.
zaskakujesz mnieBig Grin Mi sie wydawalo ze Omnie znam ale w porownaniu do Ciebie to jestem cieniutkiTongue
A tak propo to przez ta nakladke to nie idzie zmienic tego prawego softkeya tylko lewy....prawy jest pewnie narzucony z gory i nawet ten program nie widzi tego THEME
Dzieki ponownie
Coś mi się przypomniało a'propos tych softkeyów. Ta nakładka co mówiłeś jest na Chome, wszelką edycję Chome można zrobić przez Chome Editor który znajdziesz tutaj: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=506951

Ze screenów widzę że softkeye da się edytować dla poszczególnych zakładek. Może pomoże.
Toldo za nic nie moge sobie z ta zmiana tego THEME poradzic. Uzywalem tego programu Chome Editor i nico...nawet w rejestrze poszukalem tego i zmienilem i nadal nic....
Powoli zaczyna mnie to draznicHuhSad

Po Soft resecie sie zmienilo ale niestety rowniez cos znikneloTongue
I co teraz... mam przeinstalowac?

Nie chce rowniez zasmiecac watku, wiec jak administrator by to przeniosl to sie nie obraze...
Pozdr

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Zajrzałem do _setup.xml tego caba i wynika z tego że to nieszczęsne Theme jest w następującym kluczu rejestru:

HKLM\Software\Microsoft\CHome\CClock

wartość SK2TEXT to to co się wyświetla

wartość SK2URL to ścieżka do odpowiedniego programu.

Spróbuj to zmienić w zależności od tego jaki chcesz mieć tam progs tylko pamiętaj żeby podać prawidłową ścieżkę, bez błędów.

np. dla wiadomości będzie to \Windows\tmail.exe
dla kontaktów \Windows\poutlook.exe

Cokolwiek innego analogicznie. Mam nadzieję że coś Ci to pomoże.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości