W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
g sensor jak wyłaczyć

g-sensor jak wyłaczyć
posiadam O2 z oryginalnym romem samsunga I8000NXXJB3 i trochę krótko trzyma mi bateria max 2 dni proszę o podpowiedź co jest zbędne i można wyłączyć aby wydłużyć trochę czas działania baterii. Wiem że najlepiej zmienić rom, ale nie chcę tego na razie robić bo telefon posiada gwarancję a poza tym jestem zielony w tym temacie. Gdzieś wyczytałem ze wyłączenie g-sensora trochę pomoże, co jeszcze wyłączyć ?
Odpowiedz
zacznij od wyłączenia 3G, g-sensor możesz wyłączyć programem z załącznika, instalujesz... odpalasz i wyłączasz odznaczając Turn on/off

Załączone pliki
.cab   AutoRotationSet.CAB (Rozmiar: 66.42 KB / Pobrań: 66)
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
3G już wyłączyłam ale może jeszcze coś ?
Odpowiedz
Zmiana ROMu, ale to narazie jak widze nie wchodzi w gre u Ciebie. U mnie trzyma też 2 dni, ale ja kilka razy dziennie zmieniam ROM Smile i to bardzo pożera baterie Smile
Może coś Ci działa w tle, włącz sobie żeby X zamykał aplikacje a nie je minimalizował, może masz cały czas włączone BT albo/i wifi

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
mam włączony X, i wyłączone BT i wifi Naczytałem się już tak dużo o tych romach ze mam już od tego mętlik w głowie pomyślałem sobie ze w zasadzie można by spróbować tej zmiany ale po pierwsze musiałbym mieć gdzieś w zapasie oryginalny rom (na wypadek jak bym musiał oddać O2 do serwisu) a nie wiem gdzie go zdobyć, a po drugie to jest tych romów tak dużo ze i tak bym nie wiedział który wybrać a jak już bym wybrał to znowu coś by mi w nim nie pasowało wgrałbym drugi, trzeci itd i w zasadzie nie robiłbym nic innego tylko co chwila zmieniał romy a nie chce mi się tego robić. Ten rom który posiadam całkiem mi pasuje tylko ta bateria się stanowczo za szybko rozładowuje dlatego tak się dopytuję czy jest na to jakaś rada. Tak się zastanawiam możne któryś program to powoduje. Mam ich zainstalowawszy tylko kilka np. SPB, s2u2, cleanRam, automapa
tak sobie przeglądam forum i zauważyłem że Ty sam potrafisz tworzyć takie romy jestem pełen podziwu. Tak się cały czas wachm z tym wgrywaniem, ale ta bateria to mię tak irytuje że możne się jednak zdecyduję. Podoba mi się Twój rom HTC Sense + Co0ki i HTC Sense czy jak bym się zdecydował to mógłbym liczyć na Twoją małą pomoc ? Napisz czy na tym romie bateria będzie dłużej działała i czy na moim Win 7 64 bitowym jest to bardzo skomplikowana operacja?
Odpowiedz
spb i s2u2 -> odinstaluje i potestuj... jak nie chcesz zmieniać ROMa to musisz kombinować

btw zmień temat bo mało ma wspólnego z tym o czym piszemy

Odpowiedz
ok w takim razie odinstaluje te programy i zobaczę czy to coś pomoże
Odpowiedz
nic to nie dało bateria trzyma tak samo krótko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości