W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dziwny przypadek

dziwny przypadek...
witajcie, mam pewien problem...
otóż , zachciało mi się zmian , to co customowe mi już nie wystarczało , a więc zacząłem się bawić. jako że nic mi nie wychodziło telefon dałem koledze żeby go zrobił. teraz mam problem , telefon od czasu do czasu się sam wyłącza , gdy go włącze stan baterii maleje do czerwonego pola , albo i mniej , telefon nie ładuje się gdy jest wyłączony , dioda zapala się na chwilke i znika.
mój obecny rom to leedroid 3d, to jedyny który działa , przy innych telefon się brickuje Sad
w bootloaderze widnieje
*** UNLOCKED ***
SHOOTER_U PVT SHIP S-ON RL
HBOOT-1.49.0018
RADIO-10.14.9020.06_M - radio pojawia się tylko gdy nie mam włożonej karty micro sd , gdy ją wsadze , i uruchomie tel spowrotem ta pozycja znika.
eMMC-boot
Oct 3 2011,15:03:01
gdy wejde w recovery , nic nie moge zrobić ( na wcześniejszym recovery , telefon ładował się normalnie i wszystko działało dobrze , tyle że się często wyłączał , dlatego zmieniłem na CM Recovery v5.0.2.0 , i teraz telefon wyłącza się duża rzadziej ) , gdy wybiore jakąś opcje , podswietla się kapelusz z żółtą strzałka i nic , wciskam power i wraca do poprzedniego menu ( żadna opcja nie działa)
chciałbym wgrać jakiś inny rom , z nowszym androidem , bo obecnie na pokładzie stoi 2.3.4 i podejżewam że telefon się troszke męczy. Gdzieś słyszałem że od wersji 4.x.x w pełni wykorzystuje 2 rdzenie??
co mam zrobić żebym mógł wgrywać jakiś inny rom , na którym mój tel będzie pracował stabilnie?
czytałem że muszę zrobić downgradge wersji hboot , lecz na tym się skończyło , pomoże ktoś??
Odpowiedz
Hbota masz dobrego, zrob s-off opis na forum lub na xda

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m
Odpowiedz
możesz też pojechac telefon RUU i przywrócić oryginalnego roma
Odpowiedz
a co mi da że zrobię s-off? lub za pomocą ruu wgram custom roma?
gdy chce zrobić downgradge do wersji odpowiedniego hboot , wrzucam paczke pg86img.zip na czystą karte sformatowaną z poziomu telefonu. plik ładuje sie kilka chwil , pasek w prawym górnym rogu ładuje się , lecz po jego załadowaniu , nic się nie dzieje , nie wyskakuje mi nic do potwierdzenia instalacji , czy czegokolwiek Sad
pokazuje się:
no image or wrong image!
loading...[PG86IMG.zip]
Odpowiedz
to najlepiej przywrocic stockowy rom poprzez ruu najlepiej gb i potem na swiezo dzialac dalej

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m
Odpowiedz
no dobrze, a jak to zrobić? jest jakas instrukcja na forum?
Odpowiedz
Instalacja standardowego ROMu to nic innego jak ściągnięcie na komputer paczki i "dwuklik" ponieważ jest to program samowypakowujący i samoinstalujący. Nie jestem pewien co z S-OFFem, ale raczej wszystko wróci do oryginału ( hboot będzie raczej jako re-locked i pozbędziesz się uprawnień roota)
Odpowiedz
dobrze , a nie musze go zablokować , wgrać paczkę pg86img.zip , i od nowa robić root itp??
Odpowiedz
nie, po co ?
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
no dobrze , a jaką wersje RUU sciągnąć i skąd najlepiej??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości