W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dziwny problem bluetooth

dziwny problem Bluetooth
Witam!

Mam dośc dziwny problem z bluetoothem w mojej Omnii.
Bez żadnych problemów mogę się połączyć przez bt z komputerem, czy innym telefonem. Bez problemu mogę też sparować Omnię ze słuchawkami na bt. Jednak kiedy rozłączę słuchawki od Omnii i spróbuję połączyć je ponownie Omnia nie potrafi się połączyć! Muszę usunąć słuchawki z listy sparowanych urządzeń i sparować je na nowo żeby moc je raz użyć i znowu cała zabawa od początku. Myślałem, że jest to kwestia ROMu, ale po zmianie problem nie występował przez 2-3 tygodnie i ponownie wrócił! Stwierdziłem więc, że jest to problem mojego telefonu, ale w Omnii kumpla z innym ROMem też występuje ten sam problem... Nie mam juz pomysłu co z tym fantem zrobić... Jakieś sugestie?

Pozdrawiam
siwy2411
Odpowiedz
mozesz sprawdzic czy na innym radiu temat bedzie dalej wystepowal.. jesli tak to moze podobnie jak u mnie, blutacz padl i omnia trafila na serwis, u mnie blutacz byl zawsze wlaczony od kupna telefonu, moze omnie nie wytrzymuja z non stop wlaczonym blutaczem Wink
Odpowiedz
HR, zmiana ROMu ani zmiana radia nic nie dały... jeszcze jakieś pomysły? czy serwis?
Odpowiedz
pewno serwis, tylko opisz usterke im dokladnie tj. dolacz pismo opisujace temat, bo serwis CCS lubi wszystko naprawiac aktualizacja softu i ma problemy chyba z czytaniem opisow zgloszen jak zglaszasz wiecej niz jedna usterke, naprawiaja ta pierwsza a przeczytac kolejnej juz chyba nie umia
Odpowiedz
Witam.
MAM pytanie!! Czy da sie wysłac z i900 wiele plików naraz nie instalując przy tym roznych programów typu persian blue, dodatkowo do czego służą te porty COM w bluetooth.
Odpowiedz
Na raz się nie da. Możesz zaznaczyć kilka do wysłania np. w Resco Explorer i będą się same po kolei wysyłać.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
To od czego sa te porty COM w bluetooth. W instrukcji obsługi piszą: "W przypadku wysyłania dużej liczby plików można ustawić port COM Bluetooth"
O co w tym chodzi!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości