W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
chinski tablet

chinski tablet
Witam, dostałem tablet mid . Otóż mam taki problem po dodaniu sieci wifi wyłączyłem go i już kompletnie nie chce się włączyć. próbowałem z sd wgrać oprogramowanie od nowa ale nic nie czyta, po uruchomieniu wyskakuje logo androida i w prawym dolnym rogu android os 2.2 kernel 2.6.32 build numer v 1.3.1. metoda prób i błędów próbowałem odnaleźć recovery key trzymając volume menu itd ale nic sie nie dzieje, z karty tez nie chce czytać. co sie moglo stac i w jaki sposób mógłbym to naprawić sam o ile jest taka możliwość. czy to cos z oprogramowaniem czy po prostu coś nie tak ze sprzętem w środku????? z góry dziękuje za odpowiedz
Odpowiedz
(06-26-2012, 04:43 PM)bobibobi788 napisał(a): Witam, dostałem tablet mid .

Może jakiś bliższy szczególik? MID to określenie klasy urządzeń, nie znasz modelu? Może ktoś będzie mógł Ci pomóc.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
otóż zainstalowałem Rom PL do M70007T i wszystko by może i było w porządku tylko ze teraz po włączeniu pojawia się logo android potem jakaś (niebieska pszczoła) i potem lata coś takiego jak wygaszacz o jakiejś fakturze plastrów miodu tylko zer to już trwa dobre 2 godziny czy tyle trwa upgrade romu?
Odpowiedz
Masz bootloopa tak zwanego.
Czy to rom na pewno do twojego tabletu?
Niekiedy chinole miały tą samą nazwę a wew. były inne i trza dokładnie się dowiedzieć.
Mogą to być różne romy choć mogę się mylić.
Opcjonalnie spróbuj inny do niego rom jeżeli masz dostęp do takowego.
.

Odpowiedz
no właśnie nie wiem jaki ROM tam wrzucić i skąd go znaleźć ale jak wyżej pisałem to to cudo było na androidzie os 2.2 frojo kernel 2.6.32 build numer v 1.3.1 jak coś to proszę o jakieś linki i jak to ustrojstwo zreanimować
Odpowiedz
No niestety raczej z tym będzie bardzo ciężko, szukaj na googlu i po forach gdzie chinole ma więcej osób. Wink
.

Odpowiedz
Przede wszystkim trzeba ustalić model urządzenia. Możesz go śmiało wyłączyć i naładować baterię. M70007T jest na procesorze VIA, Twój prawdopodobnie też, bo nie wywaliło bootloadera, więc nie jest źle. Mogę Ci przygotować Uberoida specjalnie pod Twoje urządzenie, ale muszę znać dokładnie jego model fabryczny. Postaraj się go zidentyfikować i daj znać. W razie potrzeby (jeśli to faktycznie M70007T) wystawię Ci fabryczny rom starszego typu,który go postawi na nogi.

PS: Instrukcję reanimacji dam po ustaleniu modelu.
Odpowiedz
Malymon najgorszy jest problem z tym ze nie wiem co to za ustrojstwo ale jak dobrze pamiętam to w info o systemie było coś o 8650 czy coś podobnego nie mam żadnego papierka od tego cuda tylko pudelko na ktorym nic nie pisze a napiszcie jak tam wejść w recovery?
Odpowiedz
One nie maja recovery, każdorazowe programowanie powoduje czyszczenie wszystkiego. Objawy (te pierwsze), które miałeś wystąpiły zapewne po pozostawieniu urządzenia do rozładowania baterii. 8650 to symbol procesora VIA 800 MHz. Daj może kilka fotek, postaramy się coś wykombinować - bok z portami, tył i przód.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości