W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana tła w m2dc

Zmiana tła w M2DC.
Witam,

Mam pytanie, jak zmienić (i czy się w ogóle da) tło w M2DC na WM6.5?
Chodzi mi o to, aby można było ustawić inne tło głównego ekranu oraz pozostałych (np Menu Start, ekranu pojawiającego się po zablokowaniu klawiatury, itp).
Udało mi się tylko ustawić tapetę głównego ekranu (i tak okrojoną przez paski z dołu i z góry).

Da się to jakoś zrobić? Wink
Odpowiedz
Wchodzisz w M2D2, przechodzisz do zakładki tło i wybierasz plik w formacie .png. Ustawiasz i już.
By ustawić tapetę wchodzisz w ustawienia->główny, zaznaczasz na dole "użyj tego obrazu jako tło" i na każdym screenie będzie identyczna tapeta.
Pzd.
[Obrazek: fony.jpg]
Odpowiedz
Niestety takim ustawieniem zmieniam tapetę głównego ekranu, a inne tła (np. Menu Start, ekran blokowania klawiszy) są nadal czarne.
Odpowiedz
Menu start > Ustawienia > Główny, zaznacz Użyj tego obrazu jako tła, kliknij przeglądaj i wybierz tapetę.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Ok, wszystko działa Wink

Korzystając jeszcze z tematu, czy jest możliwość zmiany/ustawienia czcionki z obramowaniem (lub cieniem, nie wiem jak się to nazywa), gdyż przy niektórych tłach, szczególnie jaśniejszych, nie widać liter na głównym ekranie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości