W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana romu i utrata danych

Zmiana romu i utrata danych
Witam serdecznie, mam kilka pytań i wątpliwości związanych ze zmianą romu w moim Swifcie. Otóż od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem tego telefonu, który ma jeszcze wgrany Android 1.6. Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę zmienić go od razu na n.p. CyanogenMod 7, czy muszę zacząć od Eclair? We wszystkich wątkach jest opisywana zmiana 1.6 tylko na 2.1. Interesuje mnie również, czy nie stracę danych (zdjęcia, mp3) i zainstalowanych wcześniej aplikacji ( np. Sygic Mobile Maps) po zmianie romu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
najpierw aktualizacja na 2.1 z fastbotem (opis na forum), potem mozesz wgrac recovery a dopiero pozniej CM7 (poprzez fastbot albo recovery), aplikacje utracisz poniewaz po wgraniu ROMu warto zrobic wipe zeby wszystko dzialalo poprawnie (po wgraniu CM7 pierwszy raz tez warto zrobic wipe)
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Wielkie DZIĘKI za szybką odpowiedź. Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości