W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana romu andka na inny

Zmiana romu andka na inny
Mam pytanie. Mianowicie wgrałem jeden Rom bodajże foyo a teraz chce wgrać CM. I tu pojawia sie problem gdyż jak mam to zrobic? i czy phon sam podmieni mi pliki czy musze usunąc starego andka z karty? A jak to w jaki sposób jeżeli window nie widzi tam plinkow? Szukałem takiej instrukcji na forum dla omnii 2 ale nie moglem znaleźć ;/

malymon edytował ten post dnia 03-28-2012 o godz. 09:40 PM ponieważ:

Prefix "How-to" przewidziany jest dla poradników, zawierających opis rozwiązań problemu.

Odpowiedz
Nie możesz znaleźć, bo nie ma takiej, przynajmniej jak na razie. I8000 ma w zasadzie jednakową procedurę wgrywania romów - za pośrednictwem haret.exe. Jeśli szukasz innego romu, a interesujący Cię istnieje, to znajdziesz go wraz z instrukcją instalacji. Nie da się zrobić upgrade romu w O2, jak w zwykłym smartfonie z natywnym androidem.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Hymmm a w jaki sposób wykasować andka ze swojego telefonu/karty??
Odpowiedz
Trzeba użyć programu do partycjonowania dysków, który "widzi" partycje ext. Sporo jest takich darmowych w sieci. Zależy też jaki masz system operacyjny w komputerze, bo i tą drogą możesz osiągnąć sukces.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Może po prostu sformatuj kartę narzędziem HP USB Disk Storage Format Tool - higienicznie i skutecznie Wink
Znajdziesz np. tutaj:
Kod:
http://www.programosy.pl/program,hp-usb-disk-storage-format-tool.html
Odpowiedz
dziekuje Bardzo. Mam nadzieje ze ten wątek przyda się też innym ^^ Big Grin

XTeK edytował ten post dnia 03-29-2012 o godz. 06:16 PM ponieważ:

Pamiętaj że dziękujemy klikajac na zielony plusik.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości