W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana kursora quot czekaj

Zmiana kursora "czekaj"
Znacie jakiś sposób na zmianę kursora "czekaj" Jest program MWC3 ale bardzo niestabilny po jakimś czasie pokazuje się stary wygląd a nowy nie działa, chodzi o podmiane ikon jak to ma miejsce w taskbarach. Chodziło mi o wygląd tego kursora taki jak jest w omni 2 lub jakiś inny.
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
Ten kursor edytuje się dokładnie tak samo jak ikony taskbara. Wyciągasz dll'kę, otwierasz reshackiem, zmieniasz ikonę, podpisujesz i podmieniasz na telefonie. Ale materiały do przeróbki sam sobie znajdź, tutorial dokładny na forum jest...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
To spoko, jak się nazywa ten plik dll odpowiadający za ikony kursora i gdzie znajdę ten poradnik.

Odpowiedz
Jakbyś wpisał w szukajkę dll to byś znalazł to:

http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=78

A która to dll'ka to Ci nie powiem bo nie pamiętam, ale w tutku jest odnośnik do ściągi.

Odpowiedz
Poradnik się przyda ale nie doszukałem się który to plik jest odpowiedzialny za grafikę kursora no i jak wyciągnąć grafikę z omni 2 bo o dokładnie taki kursor mi chodzi.

Odpowiedz
Co do wyciągania to musiałbyś mieć rom z Omnii 2 i go rozebrać. Albo poprosić Ryrzego który coś tam ostatnio grzebie w romach do O2. Jeśli chodzi o to który to plik to wydaje mi się że będzie to shellres.96.dll, możesz też poszukać w outres, tapres i phcanoverbmp. Mała uwaga: rozmieszczenie ikon zależy od producenta i od kucharza.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości