W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana wm z dolnobelkowego na górnobelkowy

Zmiana WM z dolnobelkowego na górnobelkowy
Witam,

posiadam takie urządzenie

Kod:
http://www.ashtech.com/new-ashtech-mobilemapper-10-cost-effective-meter-accurate-mobile-gis-solution-10435.kjsp

z WM 6.5.3. Mam problem z częścią specjalistycznych programów, które nie działają z wersją dolnobelkową. Czy jest możliwy downgrade do wersji 6.5?
Odpowiedz
Tak, wystarczy wgrać zwykły 6.5 z belką na górze lub 6.1.
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
A skąd można pobrać czystą instalkę windowsa? Urządzenie jest dość specjalistyczne i producent nie udostępnia romu.
Odpowiedz
nie ma czegos takiego jak czysta instalka windowsa
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Czyli trzeba mieć ROM od producenta i to jest jedyna opcja? Bo mam też urządzenie o model wyższe, tyle że ono właśnie pracuje na WM 6.5. Czy jest możliwość np. zgrania tamtego romu i instalacji na tym urządzeniu?
Odpowiedz
nom tylko od producenta raczej.... nie znam tego urządzenia wiec nie powiem za duzo na ten temat Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ok, dzięki. No właśnie urządzenie jest trochę specjalistyczne...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości