W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana radioromu

Zmiana RadioRomu
Witam,

Chciałbym zapytać szanownych Forumowiczów, czy RadioRomy są uniwersalne, tj. czy można wgrać Radio, które jest w pakiecie z Romem górnobelkowym do Romu dolnobelkowego i podobnie z plikami językowmi CSC. Domyślam się że pewnie można ale chciałbym się upewnić.
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Można wgrać bez radia, natomiast są pewne różnice w csc dla dolnej i górnej belki. Lepiej zainstalować csc z "kompletu".
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
(04-03-2011, 11:58 AM)malymon napisał(a): Można wgrać bez radia, natomiast są pewne różnice w csc dla dolnej i górnej belki. Lepiej zainstalować csc z "kompletu".

Dzięki za odp.
Ja mam radio z JJ1 (górna belka) dograne do ROM-u Ryrzego na bazie JI1 (dolna belka) i śmiga pięknie.
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
(04-05-2011, 02:15 PM)baggins napisał(a): Ja mam radio z JJ1 (górna belka) dograne do ROM-u Ryrzego na bazie JI1 (dolna belka) i śmiga pięknie.

też właśnie tak dograłem i jest OK
Ja również (zachęcony) to zrobiłem i jak na razie jest ok.
Odbiornik GPS dużo szybciej mi złapał zimnego fixa!
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości