W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zerwanie umowy

Zerwanie umowy
Witam
Jesli będę chciał zerwać umowę z Orange (na firmę) to czy poza zapłaceniem kary będę musiał też zwrócić telefon? Co jeśli musiał bym go zwrócić a go sprzedałem?
Z góry dzieki z pomoc
Odpowiedz
nie będziesz musiał... ale kara będzie adekwatna to niego pewnie hehe Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dzieki RyrzyWink Czyli nie musze go zwracac jesli poza karą jeszcze zaplace za ten telefon? Chyba nie pare tysiecy jak juz...
Odpowiedz
tzn z tego co wiem nie bedziesz musial za niego placic... telefon jest twoją własnościa... a umowa to inna sprawa... zaplacisz tylko kare za jej zerwanie. przynajmniej tak wynika z opowiadan klientow ktorzy tak zrobili

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Aha. W koncu placac abonament splaca sie tez tefon. A inaczej wyglada sprawa z abonamentem na firme ktora nie jest moja? Tzn ja przedluzylem osobiscie umowe z orange tyle ze nie w wlasnej firmie.
Odpowiedz
takie rzeczy to juz musisz sie dowiedziec w orangutanie.... zadzwon sobie na infolinie z innego telefonu niz Twoj abo i popytaj

Odpowiedz
Chyba tak zrobie. Zadzwonie z numeru plusaTongue Dzięki za odpowiedzi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości