W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zablokowywanie bootloadera w xperii x10 mini pro

Zablokowywanie bootloadera w xperii x10 mini pro
witam tak jak w temacie chce zablokowac bootloader w xperii x10 mini pro poniewaz po odlokowywaniu bootloadera moja xperia nie znajduje sieci jak zablokowac bootloader i co jest potzebne by to zrobic prosze o pomoc.

Ryrzy edytował ten post dnia 09-18-2013 o godz. 03:02 PM ponieważ:

nie ten dział, przenoszę do odpowiedniego

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
podczas odblokowania program powinien zrobic backup tego obszaru pamieci, jeśli go masz to jego wgranie powinno naprawić zasięg...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
tak tylko ze ja juz nie mam tej karty pamieci na ktorej bylo to robione czytalem troche na ten temat http://www.xperiasite.pl/zablokowywanie-...t4118.html tu niby wszystko jest tylko nie moge zalozyc konta szukalem na modaco ale nie moge nic znalesc na ten temat
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
samo zablokowanie moze tu nic nie dac jesli jest ta strefa softu uszkodzona... zasiegu moze nadal nie byc Smile ciezko mi powiedziec bo robilem to raz na x8 i wlasnie tez zasiegu nie bylo, ale przywrocilem backup i wszystko bylo cacy
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości